blank
 

Zespół

Zespół doświadczonych specjalistów

Anna Smoleń

Anna Smoleń

WŁAŚCICIELKA GDAŃSKIEJ KLINIKI URODY

Utworzyła tę klinikę z miłości do ludzi i piękna. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego i wielu kierunków podyplomowych. Jej mocą jest pasja tworzenia, odkrywanie, poznawanie i wdrażanie najnowszych technik i technologii, gwarantujących naturalność i bezpieczeństwo.

Dr Aleksandra Ryszkowska

Dr Aleksandra Ryszkowska

Absolwentka Wydziału Lekarskiego, Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczony lekarz, z wielką umiejętnością i sztuką dodaje piękna naszym twarzom. Z miłością i pasją podchodzi do każdego Pacjenta. W Jej rękach każdy zabieg jest bezpieczny i profesjonalny. Otwarta na wiedzę, nowości i najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej.

Dr Magdalena Cadko

Dr Magdalena Cadko

Jestem lekarzem medycyny estetycznej oraz specjalistą radiologii i diagnostyki obrazowej. Studia na Akademii Medycznej w Gdańsku ukończyłam 14 lat temu (aktualnie jest to Gdański Uniwersytet Medyczny). Medycyna estetyczna jest moja pasją od czasu zakończenia studiów dlatego postanowiłam ukończyć studia podyplomowe dla lekarzy na tym kierunku. Jednocześnie rozwijam się nadal w zakresie lecznictwa szpitalnego pracując w szpitalu onkologicznym w Gdyni . W mojej praktyce w zakresie medycyny estetycznej skupiam się głównie na poprawie jakości skóry patrząc na pacjentkę/ pacjenta globalnie i próbując wydobyć z niej/niego naturalne piękno.

Dr Katarzyna Lammek

Dr Katarzyna Lammek

Lekarz, zajmujący się medycyną estetyczną, absolwentka wydziału lekarskiego, Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej. Ambitna oraz otwarta na wiedzę i nowe możliwości. Stale podnoszę swoje kwalifikacje i poszerzam wiedzę, biorąc udział w szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach z zakresu medycyny estetycznej. Medycyna estetyczna oraz związana z tym medycyna przeciwstarzeniowa jest dla mnie nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją.

blank

Aleksandra Spychalska

Dietetyk

Leczy dietą, z pasją wykonuje swój zawód. Autorka wielu artykułów, warsztatów, wykładowca, rozstrzygająca ważne problemy zdrowotne. Wizyta u Niej zmienia nasz żywieniowy świat. Ustala indywidualne potrzeby żywieniowe w ciąży, w przypadku przewlekłej choroby, stanu przed i pooperacyjnym, w czasie stresu, alergii, nietolerancji pokarmowej i in.

Aleksandra Rusiecka

Aleksandra Rusiecka

Kosmetolog w trakcie kształcenia na Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku. Wiedzę i doświadczenie poszerza na szkoleniach oraz przy codziennej pracy z klientami. Uważa, że znalezienie przyczyny problemu oraz indywidualne dobranie terapii może zdziałać cuda.