Zespół

Zespół doświadczonych specjalistów

Anna Smoleń

Anna Smoleń

WŁAŚCICIELKA GDAŃSKIEJ KLINIKI URODY

Utworzyła tę klinikę z miłości do ludzi i piękna. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego i wielu kierunków podyplomowych. Jej mocą jest pasja tworzenia, odkrywanie, poznawanie i wdrażanie najnowszych technik i technologii, gwarantujących naturalność i bezpieczeństwo.

Dr Magdalena Cadko

Dr Magdalena Cadko

Jestem lekarzem medycyny estetycznej oraz specjalistą radiologii i diagnostyki obrazowej. Studia na Akademii Medycznej w Gdańsku ukończyłam 14 lat temu (aktualnie jest to Gdański Uniwersytet Medyczny). Medycyna estetyczna jest moja pasją od czasu zakończenia studiów dlatego postanowiłam ukończyć studia podyplomowe dla lekarzy na tym kierunku. Jednocześnie rozwijam się nadal w zakresie lecznictwa szpitalnego pracując w szpitalu onkologicznym w Gdyni . W mojej praktyce w zakresie medycyny estetycznej skupiam się głównie na poprawie jakości skóry patrząc na pacjentkę/ pacjenta globalnie i próbując wydobyć z niej/niego naturalne piękno.

Dr Katarzyna Lammek

Dr Katarzyna Lammek

Lekarz, zajmujący się medycyną estetyczną, absolwentka wydziału lekarskiego, Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej. Ambitna oraz otwarta na wiedzę i nowe możliwości. Stale podnoszę swoje kwalifikacje i poszerzam wiedzę, biorąc udział w szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach z zakresu medycyny estetycznej. Medycyna estetyczna oraz związana z tym medycyna przeciwstarzeniowa jest dla mnie nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją.

Elona

Elona

Kosmetolog
Agata

Agata

Kosmetolog
Zula

Zula

Kosmetolog