Zespół

Zespół doświadczonych specjalistów

Anna Smoleń

Anna Smoleń

WŁAŚCICIELKA GDAŃSKIEJ KLINIKI URODY

Utworzyła tę klinikę z miłości do ludzi i piękna. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego i wielu kierunków podyplomowych. Jej mocą jest pasja tworzenia, odkrywanie, poznawanie i wdrażanie najnowszych technik i technologii, gwarantujących naturalność i bezpieczeństwo.

Dr Izabela Kobylińska

Ekspert

Znana doktor dermatologii i medycyny estetycznej, cudowny lekarz, z niezwykłym podejściem do Pacjenta. Dr Iza jest absolwentką licznych szkoleń medycyny estetycznej na świecie, z ponad kilkunastoletnim doświadczeniem zdobytym kolejno w USA, Europie Zachodniej i Polsce. Odbyła kilkuletnią praktykę w Klinice Chirurgii Plastycznej w San Francisco. Prowadzi liczne szkolenia, ale najbardziej ceni sobie kontakt z Pacjentem.

Dr Piotr Szlązak

Ekspert

Dr Nauk Medycznych, znany dermatolog, dermatochirurg, lekarz medycyny estetycznej, prowadzi Naukowo-Szkoleniowy i Naukowow-Badawczy Ośrodek Dermatochirurgii, Dermatologii Estetycznej i Fotodrmatologii w Gdyni. Piszą o Nim, jako o niezwykłym Człowieku, nie nastawionym tylko na zarabianie. A efekty leczenia to sama radość.

Dr Aleksandra Ryszkowska

Dr Aleksandra Ryszkowska

Absolwentka Wydziału Lekarskiego, Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczony lekarz medycyny estetycznej. Z wielką umiejętnością i sztuką dodaje piękna naszym twarzom. Z miłością i pasją podchodzi do każdego Pacjenta. W Jej rękach każdy zabieg jest bezpieczny i profesjonalny. Otwarta na wiedzę, nowości i najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej.

Dr Magdalena Cadko

Dr Magdalena Cadko

Jestem lekarzem medycyny estetycznej oraz specjalistą radiologii i diagnostyki obrazowej. Studia na Akademii Medycznej w Gdańsku ukończyłam 14 lat temu (aktualnie jest to Gdański Uniwersytet Medyczny). Medycyna estetyczna jest moja pasją od czasu zakończenia studiów dlatego postanowiłam ukończyć studia podyplomowe dla lekarzy na tym kierunku. Jednocześnie rozwijam się nadal w zakresie lecznictwa szpitalnego pracując w szpitalu onkologicznym w Gdyni . W mojej praktyce w zakresie medycyny estetycznej skupiam się głównie na poprawie jakości skóry patrząc na pacjentkę/ pacjenta globalnie i próbując wydobyć z niej/niego naturalne piękno.

Dr Katarzyna Lammek

Dr Katarzyna Lammek

Lekarz medycyny estetycznej, absolwentka wydziału lekarskiego, Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie w trakcie specjalizacji z otolaryngologii. Ambitna oraz otwarta na wiedzę i nowe możliwości. Stale podnoszę swoje kwalifikacje i poszerzam wiedzę, biorąc udział w szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach z zakresu medycyny estetycznej. Medycyna estetyczna oraz związana z tym medycyna przeciwstarzeniowa jest dla mnie nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją.

Emilia Jurek

Emilia Jurek

Kosmetolog

Absolwentka Warszawskiej Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia. Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem nieustannie poszerzająca swoją wiedzę i umiejętności, biorąc udział w licznych szkoleniach. Specjalistka z zakresu białej kosmetologii, laseroterapii oraz zabiegów iniekcyjnych. Wyróżnia ją wyjątkowe, indywidualne podejście do każdego problemu skóry pacjentów. Jej praca opiera się nie tylko o prowadzenie terapii gabinetowych, kładzie duży nacisk na holistyczne podejście do skóry pacjenta poprzez dobór prawidłowej pielęgnacji domowej oraz edukację.

Milena Pankiewicz

Milena Pankiewicz

Kosmetolog

Doświadczony kosmetolog z pasją. Specjalista w dziedzinie laseroterapii. Jak sama mówi ``najważniejsze to zrozumieć pacjenta.`` Uśmiech towarzyszy jej przez cały czas, tak, by wizyty przebiegały bezstresowo. Milena łączy różne metody zabiegowe by osiągnąć spektakularne wyniki oraz spełnić oczekiwania pacjenta. Ważna jest dla Niej również pielęgnacja domowa, by podtrzymać wypracowane efekty.

Jacek Trzciński

Fizjoterapeuta

Doświadczony fizjoterapeuta i masażysta, zwany lekarzem dusz. Leczy bowiem nie tylko ciało, ale przede wszystkim duszę. Jego holistyczne podejście pozwala na uwolnienie bólu w ciele, całkowity relaks, pokonanie stresu i podróż w nowe obszary samego siebie.

Aleksandra Spychalska

Dietetyk

Leczy dietą, z pasją wykonuje swój zawód. Autorka wielu artykułów, warsztatów, wykładowca, rozstrzygająca ważne problemy zdrowotne. Wizyta u Niej zmienia nasz żywieniowy świat. Ustala indywidualne potrzeby żywieniowe w ciąży, w przypadku przewlekłej choroby, stanu przed i pooperacyjnym, w czasie stresu, alergii, nietolerancji pokarmowej i in.