Usuwanie przebarwień

Laserowe usuwanie przebarwień

Przebarwienia odróżniają się w widoczny sposób od zdrowej skóry. To plamy o nieregularnym kształcie i zróżnicowanym kolorycie (brązowe, czerwone itp.). Ich przyczyny są różne – od zbyt intensywnego narażania skóry na promienie UV, po choroby skórne. Najczęściej występujące przebarwienia to przebarwienia potrądzikowe albo słoneczne, piegi, plamy starcze, plamy wątrobowe. Występują one nie tylko u kobiet, ale również spotyka się je coraz częściej u mężczyzn. Z wiekiem zwiększa się ich intensywność, co wpływa niekorzystnie na estetykę skóry – tego typu plamy często dodają bowiem wieku. Nasza klinika obsługuje pacjentów z Gdańska oraz jego okolic i proponuje usuwanie przebarwień za pomocą lasera Alma Harmony Baby Rejuve. To nowoczesny sprzęt obsługiwany przez najlepszych specjalistów.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

GDAŃSKA KLINIKA URODY
80-862 Gdańsk,
ul. Stara Stocznia 2/2

recepcja@gdanskaklinikaurody.pl
519 779 858

Pobierz kupon o wartości 100 zł na swoją pierwszą wizytę!

Pobierz kupon

Redukcja przebarwień – zabiegi z szybkim efektem

Usuwanie przebarwień za pomocą urządzenia jakim jest Alma Harmony Baby Rejuve to gwarancja, że w szybki, bezbolesny i bezinwazyjny sposób uzyska się widoczne zmiany na skórze. Efektywne leczenie tego typu zmian estetycznych na skórze polega na wykorzystaniu technologii IPL – czyli pulsacyjnego źródła światła. Zastosowane promieniowanie oddziałuje na hemoglobinę i melaninę. Skóra właściwa jest mocno podgrzana i pobudzona do procesu regeneracji. Po samym zabiegu redukcji przebarwień jest zaczerwieniona i często towarzyszy temu jeszcze dodatkowo obrzęk. Schładza się ją bezpośrednio po zastosowaniu lasera. Efekt jest widoczny bardzo szybko – zazwyczaj wystarczą cztery zabiegi, co 3-4 tygodnie, aby osiągnąć go w satysfakcjonującym stopniu. Po zabiegu skóra powinna być chroniona przed słońcem kremem z filtrem 50.

Koniec z dyskomfortem i kompleksami

Laserowa redukcja przebarwień jest dlatego skuteczniejsza niż inne metody ich usuwania, gdyż pozwala na rozbicie nagromadzonej w miejscu przebarwienia melaniny na drobniejsze cząsteczki – a te są w dalszej kolejności samoczynnie wchłaniane są przez organizm. Warto wiedzieć, że dwa tygodnie przed planowanym zabiegiem usuwania przebarwień pacjenci nie powinni się opalać ani złuszczać skóry peelingiem chemicznym. Natomiast po samym zabiegu skóra ciemnieje i z czasem zaczyna się złuszczać.

Jeśli nie akceptujesz nieestetycznych plamek na twarzy czy w innym miejscu na ciele, zapraszamy na redukcję przebarwień do prowadzonej przez nas kliniki urody w Gdańsku. Dzięki serii zabiegów pozbędziesz się dyskomfortu i kompleksów związanych ze swoim wyglądem.