Usuwanie cellulitu

Usuwanie cellulitu – Gdańsk

Niektórzy nazywają go pomarańczową skórką, jednak tak naprawdę jest poważną chorobą tkanki łącznej, zwłaszcza w zaawansowanym stadium. Mowa o cellulicie, który na chwilę obecną stanowi jedną z powszechniej rozpoznawanych lipodystrofii, polegającą na zaniku lub upośledzeniu budowy tkanki tłuszczowej. W efekcie tych zmian skóra traci swoją naturalną jędrność i sprężystość, a jej powierzchnia staje się pofałdowana oraz pełna charakterystycznych zgrubień. Zmiany w obrębie struktury skóry najczęściej występują w okolicy brzucha, bioder, pośladków, ud oraz ramion. Na szczęście współczesna dermatologia estetyczna pozwala na redukcję tej przypadłości przy pomocy wielu różnych metod.
Nasza klinika w Gdańsku, wykorzystując najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej, oferuje pacjentom bezpieczne oraz skuteczne metody usuwania cellulitu. Oferowane przez nas zabiegi to przede wszystkim:

Endermologia LPG

To jedyna w swoim rodzaju technika bezbolesnego oraz skutecznego leczenia uwięzionego tłuszczu, która jest stosowana w gabinetach na całym świecie od ponad trzydziestu lat. Opatentowane głowice urządzenia LPG oddziałują na tkankę, stymulując usuwanie cząsteczek tłuszczu, a także poprawiając krążenie żylne i limfatyczne. Efekty zabiegowe endermologii LPG zostały potwierdzone szeregiem badań laboratoryjnych oraz klinicznych. Co ważne, programy urządzenia zostały opracowane w ten sposób, aby umożliwiać skuteczne likwidowanie skórki pomarańczowej w różnych stadiach. Rezultatem zabiegu jest wyraźna poprawa wyglądu skóry, która staje się nie tylko gładsza, ale także zagęszczona oraz jędrniejsza. Masaż przy wykorzystaniu tej metody pełni także funkcję masażu limfatycznego, dzięki czemu pozwala na oczyszczenie ciała z zalegających w nim toksyn.

Lipoliza iniekcyjna

Innowacyjną metodą dermatologii estetycznej pozwalającą na bezpieczne usuwanie cellulitu jest także lipoliza iniekcyjna. Ten nieinwazyjny zabieg polega na wprowadzeniu odpowiedniego preparatu niszczącego cząsteczki tłuszczu za pomocą cienkiej igły lub kaniuli. Cała procedura trwa nie dłużej niż sześćdziesiąt minut, a jej efektem jest wyeliminowanie małych, miejscowo nagromadzonych ilości tłuszczu. Na chwilę obecną współczesna medycyna estetyczna do likwidacji cellulitu oferuje wiele różnych substancji, ale do tych najskuteczniejszych należą mieszanki fosfatydylocholiny oraz deoksycholatu. Niektóre produkty dodatkowo posiadają w składzie związki antyoksydacyjne, usprawniające krążenie krwi oraz poprawiające dotlenienie tkanek

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

GDAŃSKA KLINIKA URODY
80-862 Gdańsk,
ul. Stara Stocznia 2/2

recepcja@gdanskaklinikaurody.pl
519 779 858

Pobierz kupon o wartości 100 zł na swoją pierwszą wizytę!

Pobierz kupon