Trądzik różowaty – leczenie laserem w Gdańsku

Trądzik różowaty – Gdańsk

Zdaniem dermatologów z rozszerzonymi naczynkami oraz skórą naczyniową zmaga się coraz większa liczba osób. Cera skłonna do zaczerwienienia cechuje się nie tylko występowaniem tzw. pajączków naczyniowych (teleangiektazje), ale także wykwitów zapalnych. Skóra z rozszerzonymi naczynkami sprawia wiele problemów, ponieważ jest cienka i delikatna, a ponadto często towarzyszy jej uczucie ściągnięcia, pieczenia oraz swędzenia. Warto też dodać, że niewłaściwa pielęgnacja tego typu cery może spowodować, że pojawi się na niej trądzik różowaty – schorzenie objawiające się trwałym zaczerwienieniem naskórka, a także grudkami i krostkami. To właśnie z tego względu cerę naczyniową warto poddać odpowiedniemu leczeniu, aby nie dopuścić do powstania zmian trądzikowych. Z pomocą w zamykaniu rozszerzonych naczynek mogą przyjść zabiegi, jakie oferuje współczesna dermatologia estetyczna.
W naszej klinice w Gdańsku proponujemy kompleksową terapię usuwania popękanych naczynek, a także profesjonalne leczenie trądziku różowatego. W zakres naszej oferty wchodzą następujące zabiegi:

Laseroterapia – Alma Harmony DYE VL 500–600 nm

Wielofunkcyjny laser Alma Harmony stanowi najnowszej generacji urządzenie wyposażone w specjalną głowicę wykorzystującą technologię pulsacyjnego, wąskopasmowego źródła światła, doskonale sprawdzając się do skutecznego usuwania popękanych naczynek, zaczerwienienia oraz zmian trądzikowych. Zastosowanie najnowocześniejszych na rynku medycyny estetycznej rozwiązań sprawia, że zabieg przy jego użyciu jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

GDAŃSKA KLINIKA URODY
80-862 Gdańsk,
ul. Stara Stocznia 2/2

recepcja@gdanskaklinikaurody.pl
519 779 858

Pobierz kupon o wartości 100 zł na swoją pierwszą wizytę!

Pobierz kupon

Zabieg na bazie kwasu azelainowego i kojowego – DermaQuest

Ten program terapeutyczny został opracowany z myślą o osobach ze skórą naczyniową oraz nadwrażliwą, a także w pierwszej fazie trądziku różowatego z zaskórnikami i grudkami. Kuracja pozwala na rozjaśnienie przebarwień, zmniejszenie wydzielania sebum oraz wyrównanie kolorytu skóry. Może stanowić wsparcie terapii z wykorzystaniem antybiotyków przeciwtrądzikowych.

Medyczny peeling witaminowy z 30% witaminą C – Image Signature Facelift

Jedną z możliwości, jaką daje współczesna medycyna estetyczna w walce ze skórą naczyniową, jest także nowatorski peeling z witaminą C, kwasami AHA, proteolitycznymi enzymami pochodzenia roślinnego oraz komórkami macierzystymi wąkroty azjatyckiej. Już po jednokrotnym wykonaniu zabiegu skóra staje się wyraźnie gładsza oraz delikatnie rozjaśniona. Peeling stymuluje produkcję włókien kolagenowych, usprawnia mikrocyrkulację w naczyniach włosowatych, a także ma działanie antyoksydacyjne.