Stymulator tkankowy

Profhilo to innowacyjny preparat odmładzający, który jest obecnie jedynym na świecie produktem stosowanym do bioremodelingu.

Dzięki zastosowaniu naturalnego wyselekcjonowanego kwasu hialuronowego o najwyższym jak do tej pory stężeniu ( 64mg w jednej dawce) oraz nowej generacji sieciowania kwasu hialuronowego, odmładzamy nie tylko skórę, lecz także tkankę podskórną, która stanowi rusztowanie skóry, przebudowując i przywracając utracone przez lata składniki skóry. Dodatkowo łańcuchy kwasu hialuronowego o wyselekcjonowanej długości pobudzają komórki skóry właściwej do syntezy kolagenu oraz elastyny, dzięki czemu skóra odzyskuje swoją jędrność i elastayczność.

Zabieg z użyciem preparatu Profhilo wzmacnia i zagęszcza skórę, wygładza zmarszczki w obszarze policzkowym, podpoliczkowym, jak i w okolicy tzw.„kurzych łapek”. Wysmukla rysy twarzy przywracając odpowiednie napięcie skóry, jednocześnie liftingując linię żuchwy oraz górną część szyi. Rysy twarzy stają się wysmuklone i wyraźniej zarysowane, a cała twarz odmłodzona.

Użycie innowacyjnego preparatu Profhilo pozwala lekarzowi na zastosowanie specjalnej techniki wstrzykiwania, ograniczając obszar iniekcji do jedynie 10 wkłuć w precyzyjnie wybranych, anatomicznych punktach, po obu stronach twarzy.

Powolne wstrzyknięcie preparatu sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny, zmniejsza się również szansa powstania obrzęku i zasinienia w miejscach wkłucia igły.

W celu kompleksowego odmłodzenia skóry najczęściej wystarczają 2 zabiegi, jednak w niektórych przypadkach, przy bardzo złym stanie skóry, zalecane jest wykonanie dodatkowego zabiegu po dwóch miesiącach od ostatniego zabiegu.

Efekty po zabiegu:

-poprawa jędrności i napięcia skóry

-poprawa nawilżenia skóry

-przywrócenie utraconego konturu i owalu twarz

-efekt liftingu

-redukcja zmarszczek

-redukcja opadniętych policzków

-wygładzenie linii marionetek oraz okolic ust