Anty-aging: zabiegi odmładzające twarz

Zabiegi anty-aging. Cofnij czas z GDAŃSKĄ KLINIKĄ URODY

Pojęcie zabiegów anti-aging obejmuje praktycznie wszystkie zabiegi które, pozwalają na spowalnianie i odwracania procesu starzenia skóry. To zarówno działania dotyczące diagnostyki, profilaktyki, jak i leczenia dolegliwości skóry pojawiających się z wiekiem. Zabiegi anty-aging to to nic innego jak zabiegi przeciwzmarszczkowe i przeciwstarzeniowe, które mogą pomóc w zatrzymaniu upływającego czasu.

Gdańska Klinika Urody specjalizuje się w tego typu działaniach, oferując pacjentom szereg sprawdzonych i skutecznych zabiegów. Objawy starzenia w Gdańskiej Klinice Urody zwalczamy, stosując mezoterapię, laser frakcyjny, laser CO2, oraz inne zabiegi kosmetologiczne, które łączymy w pakiety zabiegowe dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych pacjentów.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

GDAŃSKA KLINIKA URODY
80-862 Gdańsk,
ul. Stara Stocznia 2/2

recepcja@gdanskaklinikaurody.pl
519 779 858

Pobierz kupon o wartości 100 zł na swoją pierwszą wizytę!

Pobierz kupon

NIR to inaczej nieinwazyjny termolifting skóry, a stosuje się go na twarz, dekolt i dłonie. Miejsce, którego ma dotyczyć zabieg, jest intensywnie rozgrzewane, co w efekcie prowadzi do obkurczenia włókien kolagenowych i elastynowych. Pobudzone fibroblasty produkują nowe włókna. Uzyskuje się m.in. napięcie, ujędrnienie i rozjaśnienie skóry oraz spłycenie zmarszczek.

Endermolift LPG to mechaniczny masaż twarzy, należący do bardzo skutecznych zabiegów anti-aging, zalecany przy wiotkiej skórze, zmarszczkach, obrzękach pod oczami czy przy słabym mikrokrążeniu.

Odmładzanie twarzy możliwe jest przy zastosowaniu lasera frakcyjnego nieablacyjnego. Kondycja skóry poprawiana jest przez wiązkę światła, która pobudza organizm do wytwarzania kolagenu i elastyny. Tego typu zabiegi anti-aging nie powodują obrażeń zewnętrznych skóry i po krótkim okresie rekonwalescencji szybko można zauważyć efekt. Laser frakcyjny nadaje się do odmładzania skóry twarzy i ciała, w zależności od potrzeb pacjenta – usuwa się m.in. „kurze łapki”, blizny, rozstępy.

Do najskuteczniejszych zabiegów anty-aging należy mezoterapia igłowa, jej regularnie wykonywanie w skuteczny sposób przedłużs młody wygląd skóry. Od lat wykorzystuje się ją w medycynie estetycznej. Podczas stosowania mezoterapii igłowej w skórę aplikuje się substancje lecznicze poprzez mikronakłucia. Szybko zyskuje się spektakularne efekty, a aby je podtrzymać zalecane są regularne zabiegi.

Gdańska Klinika Urody zaprasza pacjentów z Gdańska oraz Trójmiasta na zabiegi anti-aging, które dają trwałe efekty. Są przy tym w pełni bezpieczne i nieinwazyjne. Odmładzanie jest w zasięgu Twojej ręki!