Fotoodmładzanie

Fotoodmładzanie, czyli jak zapobiec starzeniu się skóry

Postępujący proces starzenia się skóry, utraty jej jędrności czy pojawiającą się wiotkość można ograniczyć dzięki innowacyjnym metodom z zakresu medycyny estetycznej. Zabiegi Alma Harmony Baby Rejuve to nasza propozycja dla pacjentów, którzy są zainteresowani fotoodmładzaniem. Jest to nowoczesny sprzęt, który pozwala poprawić estetykę nie tylko twarzy, ale również całego ciała. Zastosowanie ma tu technologia IPL, czyli pulsacyjnego źródła światła. Podczas promieniowania wpływa ono na hemoglobinę (czerwony barwnik krwi) i melaninę (barwnik skóry). Fotoodmładzanie z użyciem lasera pozwala na redukcję popękanych naczynek, rumienia, trądziku różowatego, naczyniaków, tzw. plam starczych, które często występują na dekolcie oraz wszelkich innych przebarwień. Podgrzewana w bezpieczny sposób skóra właściwa stymulowana jest do regeneracji.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

GDAŃSKA KLINIKA URODY
80-862 Gdańsk,
ul. Stara Stocznia 2/2

recepcja@gdanskaklinikaurody.pl
519 779 858

Pobierz kupon o wartości 100 zł na swoją pierwszą wizytę!

Pobierz kupon

Indywidualne podejście

Zabiegi w zakresie fotoodmładzania wykonywane są w sposób bezpieczny na żelu do badań USG. Parametry światła dobierane są indywidualnie do każdego pacjenta – jego obszaru zabiegowego. Po zastosowaniu lasera Alma Harmony Baby Rejuve skóra jest mocno zaczerwieniona i może pojawić się także obrzęk utrzymujący się nawet do tygodnia. Skórę chłodzi się zaraz po zabiegu przez około 15 minut, a później chroni się ją przed słońcem. Zaleca się wówczas stosowanie na co dzień kremu z filtrem 50. Stany zapalne skóry, ciąża, laktacja, cukrzyca, epilepsja czy choroby nowotworowe to część przeciwwskazań do zabiegu. Fotoodmładzanie z użyciem Alma Harmony Baby Rejuve nie jest wskazane także dla osób z rozległymi tatuażami, nadciśnieniem, rozrusznikiem serca, zaburzeniami hormonalnymi oraz skłonnościami do krwotoków.

Precyzyjne uderzenie w zmiany pigmentowe i naczyniowe

Urządzenie Alma Harmony Baby Rejuve pozwala w bardzo precyzyjny sposób pozbyć się różnych zmian pigmentowych i naczyniowych. Jeśli takowe posiadasz – zapraszamy na fotoodmładzanie do Gdańska. Nasza klinika obsługuje całe Trójmiasto. Zgłaszają się do nas pacjenci w różnym wieku i z różnymi przypadkami, a do każdego podchodzimy w profesjonalny i indywidualny sposób. Zapraszamy na konsultacje! Podczas spotkania ze specjalistą dowiesz się, jaki masz problem i jak można go usunąć. Fotoodmładzanie laserem to w efekcie zdrowsza i młodziej prezentująca się skóra. Zabieg jest bezbolesny i poprawia koloryt oraz strukturę skóry. Skorzystaj z możliwości, jakie daje nowoczesna technologia i ciesz się młodszym wyglądem! Przekonaj się, jaka jest różnica przed i po zabiegach laserowego fotoodmładzania!