Depilacja laserowa SHR w Gdańsku

Depilacja laserowa SHR to zabieg polegający na usunięciu owłosienia z wybranego fragmentu skóry, np. twarzy, rąk, nóg, klatki piersiowej, pleców, karku czy okolic bikini. To trwałe i bezpieczne rozwiązanie, które pozwoli Ci cieszyć się piękną i gładką skórą.

Jak wygląda zabieg depilacji laserowej SHR w Gdańskiej Klinice Urody?

Depilacja SHR (Super Hair Removal) jest wykonywana za pomocą specjalnego urządzenia z ruchomą głowicą. Technika ta polega na podgrzewaniu mieszków włosowych za pomocą serii delikatnych impulsów. To zabieg charakteryzujący się wysoką skutecznością. Dzięki połączeniu technologii laserowej z pulsacyjnym światłem można usunąć nawet 90% owłosienia. Trzeba jednak pamiętać o zachowaniu regularności. Aby uzyskać najlepsze efekty, należy wykonać zaleconą przez specjalistę serię zabiegów w określonych odstępach czasu.

Depilacja SHR jest bezpieczna i bezbolesna. Przed przystąpieniem do zabiegu specjalista wykonuje próbę na niewielkim fragmencie skóry, aby upewnić się, że nie spowoduje to żadnych niespodziewanych reakcji skórnych. Przez cały czas trwania zabiegu osoba, u której usuwane jest owłosienie, ma na oczach specjalne okulary ochronne. Komfort naszych klientów zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Dlatego przeprowadzamy zabieg, mając na uwadze indywidualne odczucia każdej osoby. Warto jednak podkreślić, że depilacja SHR nie powinna powodować dyskomfortu. To skuteczniejsza alternatywa dla tradycyjnych laserów diodowych, które mogą delikatnie podrażniać skórę i powodować uczucie pieczenia po zabiegu. Depilację SHR można wykonywać zarówno u kobiet, jak i mężczyzn, niezależnie od typu karnacji czy koloru włosów.

Depilacja laserowa SHR – dla kogo?

Depilacja SHR to zabieg przeznaczony dla osób, które:

  • marzą o gładkiej skórze;
  • nie mogą stosować tradycyjnych metod depilacji ze względu na tendencję do wrastania włosków lub powstawania stanów zapalnych;
  • mają skórę wrażliwą lub naczynkową.

Depilacja laserowa – przeciwwskazania

Zabiegu laserowego usuwania owłosienia ze względów bezpieczeństwa nie wykonuje się m.in.:

  • u kobiet w ciąży i w okresie laktacji;
  • u osób cierpiących na choroby skóry, w tym łuszczycę i inne;
  • u osób chorujących na choroby nowotworowe;
  • u osób cierpiących na padaczkę i cukrzycę;
  • u osób z zaburzeniami krzepnięcia krwi;
  • w trakcie choroby wirusowej lub bakteryjnej.

Na 3-4 tygodnie przed zabiegiem należy zrezygnować z opalania skóry. Specjalista przed zabiegiem także poinformować o dodatkowych przeciwwskazaniach. Co do zasady miesiączka nie wyklucza możliwości wykonania depilacji. Przed umówieniem się na SHR podczas krwawienia warto jednak uwzględnić indywidualne potrzeby i odczucia w czasie okresu. Przed zabiegiem należy poinformować lekarza o przebytych chorobach i operacjach, wypełniając otrzymaną w recepcji ankietę.

Umów się na depilację laserową SHR w Gdańskiej Klinice Urody

Zapraszamy na zabieg usuwania owłosienia w naszej klinice medycyny estetycznej w Gdańsku. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem depilacji i rejestracji telefonicznej, mailowej lub osobistej w recepcji Gdańskiej Klinki Urody.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

GDAŃSKA KLINIKA URODY
80-862 Gdańsk,
ul. Stara Stocznia 2/2

recepcja@gdanskaklinikaurody.pl
519 779 858

Pobierz kupon o wartości 100 zł na swoją pierwszą wizytę!

Pobierz kupon