Cryolift – zabieg liftingujący

Cryolift – krioterapia - zabieg liftingujący

Aparat Cryolift wykorzystuje najnowszą z technik krioterapii. Generowane stabilne zimno głęboko penetruje skórę. Cera odzyskuje jędrność, elastyczność oraz blask. A sam zabieg jest komfortowy.

Działanie zabiegu Cryolift

Działanie zabieg Cryolift jest oparte na dobroczynnym działaniu krioterapii. Podczas zabiegu za pomocą niewielkiej głowicy stopniowo oziębia się naskórek, dzięki czemu aktywne substancje regenerujące głębiej penetrują skórę i są przez nią w pełni przyswajane. Cryolift stosuje się na twarz, szyję i dekolt. Zabieg przy użyciu maszyny Cryolift łączy ze sobą działanie substancji odmładzających i przywracających młodszy wygląd skóry z efektem krioterapii. Urządzenie posiada 2 głowice, które działają w 2 różnych trybach:

Metoda działania urządzenia polega na wytworzeniu stałego, stabilizowanego zimna pomiędzy -10°C a -18°C, dzięki czemu wywołuje ono przemiany w naskórku i skórze właściwej, zwiększa mikrokrążenie, dotlenia skórę i ułatwia penetrację składników aktywnych w głąb skóry.

Urządzenie emituje fale świetlne, które wnikają w głąb skory, docierają do mitochondriów, gdzie są zamieniane w energię, wykorzystywaną przez komórki. Cryolift emituje 4, synergiczne działające barwy, które przenikają w rożne głębokości i obejmują wszystkie jej warstwy.

  • światło czerwone LED – usprawnia pracę fibroblastów w produkcji kolagenu. Pobudza układ odpornościowy, dzięki czemu zauważalna jest redukcja stanów zapalnych oraz przyspieszenie w procesach gojenia się skóry. Działa ujędrniająco, dotleniająco i odżywczo na skórę pobudzając mikrokrążenie.
  • światło żółte LED – wspomaga procesy zabliźniania się skóry, redukuje zaczerwienienia m.in. po zabiegach laserowych, peelingach chemicznych.
  • światło niebieskie LED – stosowane jest w leczeniu trądziku, dzięki działaniu przeciwzapalnemu, bakteriobójczemu.
  • światło zielone LED – redukuje przebarwienia normalizując proces melanogenezy i nierównomiernego gromadzenia się pigmentu skóry.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

GDAŃSKA KLINIKA URODY
80-862 Gdańsk,
ul. Stara Stocznia 2/2

recepcja@gdanskaklinikaurody.pl
519 779 858

Pobierz kupon o wartości 100 zł na swoją pierwszą wizytę!

Pobierz kupon

Cryolift jest zabiegiem regenerującym i liftingującym. Pobudza fibroblasty, chroni przed wolnymi rodnikami, zwiększa gęstość kolagenu. Zabieg Cryolift przywraca owal i dawne rysy twarzy. Odświeża, ujędrnia oraz pobudza skórę do lepszego działania. Uniesie opadające policzki zmniejszając tzw. „chomiki”.

Cryolift z wykorzystaniem trybu led daje efekt odzyskania witalności skóry, poprawy syntezy kolagenu i elastyny oraz zredukowania zaczerwienienia i stanów zapalnych.

Zabieg Cryolift szczególnie wskazany jest dla cery zmęczonej, niedotlenionej oraz odwodnionej. Bardzo dobrze się sprawdza przed ważnym spotkaniem, czy wydarzeniem z uwagi na natychmiastowy efekt liftingujący.

Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji. Zalecana jest pielęgnacja skóry dobrana przez kosmetologa.

Czas trwania zabiegu: 1h 15min.

Cena zabiegu: 250 zł.