ZABIEGI BANKIETOWE NA ŚWIĘTA I KOMUNIĘ

masaż głowy

Co to są zabiegi bankietowe 
w Gdańskiej Klinice Urody?
https://gdanskaklinikaurody.pl/kontakt/
tel. 519 779 858

Jak poprawić błyskawicznie wygląd skóry przed ważnym wydarzeniem, ważnym spotkaniem, czy Świętami?
Najważniejszą zaletą takich zabiegów jest napięcie skóry i rozświetlenie bezpośrednio po zabiegu.
Dodatkowym efektem jest szybkie wygładzenie drobnych zmarszczek, nawilżenie i poprawa kolorytu. Aby efekty takiego zabiegu były spektakularne musi być złuszczanie, dotlenienie oraz nawilżenie skóry skoncentrowanymi preparatami w formie serum. Efekty te wspomoże autorski masaż oraz maska.
Po takim zabiegu też wykonany makijaż będzie trwalszy i piękniejszy.
Gdańska Klinika Urody oferuje szeroką gamę takich zabiegów.
Niektóre z nich przedstawiamy poniżej.

FEKTY ZABIEGU GENEO w Gdańskiej Klinice Urody
NeoRevive® (nieinwazyjny lifting) – poprawa owalu twarzy, spłycenie drobnych zmarszczek, zmniejszenie widoczności cieni i worków pod oczami, wygładzenie oraz napięcie skóry twarzy, szyi i dekoltu, efekt wypoczętej, odmłodzonej i zrelaksowanej cery.
NeoBright® (rozjaśnianie) – redukcja przebarwień, rozjaśnienie skóry, regeneracja cery.
https://gdanskaklinikaurody.pl/zabiegi/geneo/

FEKTY ZABIEGU CRYOLIFT w Gdańskiej Klinice Urody
Skóra zyskuje promienny i młodszy wygląd, staje się bardziej jędrna i gładka, oznaki starzenia (zmarszczki, przebarwienia, nierówności) ulegają redukcji.
– Odświeżona i pobudzona skóra.
– Przywrócony owal i dawne rysy twarzy.
– Uniesione opadające policzki i zmniejszone tzw. „chomiki”.
https://gdanskaklinikaurody.pl/zabiegi/

EFEKTY ZABIEGU PQ AGE w Gdańskiej Klinice Urody
natychmiastowa biorewitalizacja i odnowa skóry bez użycia igły
Peeling PQ Age jest nowoczesnym zabiegiem ujędrniająco-liftingującym do odnowy i rewitalizacji skóry. Jest to innowacyjna formuła peelingu będąca mieszanką kilku składników, które wywołują silną reakcję regeneracyjną w najgłębszych warstwach skóry właściwej tj.: kwas trójchlorooctowy (TCA), nadtlenek mocznika, kwas kojowy oraz koenzym Q10. Jego innowacyjność polega na dogłębnej regeneracji komórek skóry bez naruszenia jej powierzchni, nie powodując widocznego złuszczania.
Peeling PQ Age daje natychmiastowe efekty napięcia, liftingu i rewitalizacji skóry bez okresu rekonwalescencji. Rozjaśnia przebarwienia, redukuje rozstępy i blizny. Doskonale łączy się i uzupełnia z innymi zabiegami medycyny estetycznej tj. mezoterapia czy mikronakłuwanie skóry. Peeling PQ Age nie jest fotouczulający zatem może być wykonywany przez cały rok i nie powoduje intensywnego złuszczania naskórka.

EFEKTY SOFT LIFTINGU KWASEM HIALURONOWYM
w Gdańskiej Klinice Urody
Nieinwazyjny i komfortowy zabieg poprawiający nawodnienie tkanek kwasem hialuronowym usieciowanym i nieusieciowanym. Pozwala zapobiegać powstawaniu zmarszczek, podnosi owal twarzy. Zabieg polega na linijnym podawaniu kwasu hialuronowego pod i śródskórnie. Linie podania leżą wzdłuż kierunku działania mięśni mimicznych, co pozwala zapobiegać tworzeniu się zmarszczek oraz modelować spłaszczone i zapadnięte okolice twarzy. Ze względu na specyficzne właściwości kwasu hialuronowego jednocześnie poprawia się nawodnienie tkanek, co prowadzi do poprawy ich metabolizmu i zwiększonej produkcji kolagenu.Jest to najnowocześniejsza metoda precyzyjnego modelowania owalu twarzy, „unoszenia” skóry, umożliwiająca uzyskanie efektu chirurgicznego liftingu skóry przy zachowaniu indywidualnych cech twarzy.
Najlepsze efekty zabiegu uzyskujemy na:
• policzkach,
• opadających kącikach ust,
• fałdach nosowo-wargowych,
• owalu twarzy,
• skroniach,
• okolicy brwi
• dłoniach.
O wyborze najlepszego dla nas zabiegu decyduje lekarz lub kosmetolog na podstawie konsultacji.
Gdańska Klinika Urody zaprasza.