Zmarszczki

Anti-aging i profilaktyka

Starzenie się skóry to naturalny, postępujący proces, obejmujący zmniejszenie biologicznej aktywności komórek, spowolnienie procesów regeneracyjnych oraz obniżenie właściwości adaptacyjnych organizmu.  Głównym objawem starzenia się skóry są  zmarszczki. Zmniejsza się aktywność i synteza fibroblastów, które odpowiedzialne są za produkcje kolagenu i elastyny, skóra traci elastyczność, sprężystość, ulega odwodnieniu. Z pomocą przychodzą nam skuteczne zaawansowane technologie odmładzania

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

GDAŃSKA KLINIKA URODY
80-862 Gdańsk,
ul. Stara Stocznia 2/2

recepcja@gdanskaklinikaurody.pl
519 779 858

Pobierz kupon o wartości 100 zł na swoją pierwszą wizytę!

Pobierz kupon

Endermolift®

Mechaniczny masaż twarzy Endermolift® LPG wykorzystuje technikę, która w naturalny sposób stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego. Technologia ta umożliwia stymulację skóry twarzy, szyi, dekoltu, biustu oraz dłoni poprzez zwiększenie ukrwienia danego obszaru. Dzięki systematycznemu masażowi Endermolift® skóra twarzy jest wyraźnie odżywiona, zmarszczki spłycają się, a owal zostaje podniesiony.

Emerge™

Laser frakcyjny nieablacyjny, którego działanie powoduje głęboką regenerację skóry. EmergeTM stosuje w swoim działaniu energię, w postaci mikrowiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. Naturalne gojenie się powoduje proces, w którym uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez nową, zdrową tkankę. Efektem tego jest zdrowsza i młodziej wyglądająca skóra. Emerge™ posiada certyfikat FDA potwierdzający redukcję zmarszczek wokół oczu, tzw. kurzych łapek.

Termolifting NIR

Platforma Alma Harmony wyposażona w zaawansowaną technologię NIR stanowi alternatywę dla chirurgicznego odmłodzenia skóry, dzięki wykorzystaniu bliskiej podczerwieni. Obszar zabiegowy jest intensywnie rozgrzewany przez co dochodzi do obkurczenia włókien kolagenowych i elastynowych, fibroblasty pobudzone są do wyprodukowania nowych włókien kolagenowych. Podczas nieinwazyjnego termoliftingu zwiększa się przepływ krwi, co z kolei wpływa na dotlenienie oraz odżywienie tkanek. Efektem są spłycone zmarszczki oraz ujędrniona skóra.

Laser frakcyjny CO2

Laser frakcyjny PENTAGON GRAND jest idealnym i sprawdzonym rozwiązaniem w zabiegach medycyny estetycznej, pozwalającym na osiągnięcie bardzo dobrych efektów zabiegowych w postaci poprawy jakości skóry i wytworzenia nowych struktur kolagenu. W porównaniu z tradycyjnymi laserami CO2 frakcjonowanie ablacyjne laserami PENTAGON GRAND pozwala osiągnąć dużą głębokość penetracji w skórze, dając efektywne procedury zabiegowe, takie jak redukcja zmarszczek, poprawa gęstości i elastyczności skóry.

DERMAPEN™

DERMAPEN™ dzięki systemowi pulsujących igieł ułatwiającemu dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej zapewnia intensywną stymulację fibroblastów. Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu. Dzięki temu twarz nabiera młodzieńczego blasku, zmarszczki spłycają się, a skóra staje się grubsza i jędrniejsza.

Plasma IQ

Plasma IQ jest prostym i bezpiecznym urządzeniem do bezinwazyjnego liftingu powiek, drobnych zmarszczek i innych miejscowych zmian skórnych. Dzięki niewielkiemu łukowy elektrycznemu powstającemu pomiędzy końcówką urządzenia, a skórą Pacjenta generowane są mikrowiązki plazmy, które w kontrolowany sposób doprowadzają do sublimacji naskórka i obkurczenia skóry. Dzięki temu uzyskujemy efekt odnowy i napięcia oraz uniesienia miejscowego skóry. Zabieg wykonywany jest punktowo, więc precyzyjnie oddziałuje tylko w miejscu zetknięcia końcówki zabiegowej ze skórą, nie naruszając otaczających tkanek. Około 70% efektu jest widoczna bezpośrednio po zabiegu, a sam zabieg nie wyłącza Pacjenta z codziennej aktywności. Efekty terapeutyczne utrzymują się od 2 do 4 lat.

PQ AGE

PQ AGE EVOLUTION to innowacyjny peeling udjędrniająco-liftingujący do biorewitalizacji skóry. To nowa formuła będąca mieszanką TCA, kwasu kojowego oraz kwasu migdałowego, która wywołuje silną reakcję w najgłębszych warstwach skory, a zawarty w niej koenzym Q10 działa regenerująco i przeciwzmarszczkowo.