Trądzik Pospolity

Trądzik Pospolity

Trądzik pospolity jest jedną z najczęściej występujących chorób skóry, który dotyka coraz większą liczbę ludzi w różnym wieku. Jest chorobą wieloczynnikową, na rozwój której wpływa wiele czynników zewnętrznych i wewnętrznych są to uwarunkowania genetyczne, nadprodukcja łoju, obecność bakterii i właściwości mieszków włosowych, aktywność hormonów, czynniki immunologiczne. Charakterystyczny dla trądziku jest łojotok obszarów skóry bogatych w gruczoły łojowe, tworzenie się zaskórników, krostek zapalnych, grudek i blizn. Postępowanie lecznicze uzależnione jest od postaci trądziku i zróżnicowanego stopnia nasilenia zmian chorobowych. W Gdańskiej Klinice Urody lekarze dermatolodzy i kosmetolodzy współpracują ze sobą, dzięki czemu działamy skutecznie i wielopłaszczyznowo aby pomóc pacjentowi w walce z tą dolegliwością.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

GDAŃSKA KLINIKA URODY
80-862 Gdańsk,
ul. Stara Stocznia 2/2

recepcja@gdanskaklinikaurody.pl
519 779 858

Pobierz kupon o wartości 100 zł na swoją pierwszą wizytę!

Pobierz kupon

DermaQuest - terapeutyczny zabieg dyniowy

Jest to program normalizujący przeznaczony dla skór mieszanych, z problemem krostek, grudek, zaskórników oraz dla skór przetłuszczających się, z rozszerzonymi porami. Zabieg oparty jest na naturalnym miąższu z dyni – źródle witamin: C, B1, B2, B6, PP oraz K. Oprócz tego zabieg bogaty jest również w witaminę A, która działa seboregulująco, zmniejszając łojotok, tworzenie się zaskórników i zmian zapalnych, przez co efekt czystej skóry osiągany jest w bardzo krótkim czasie.

DermaQuest – terapeutyczne wsparcie terapii przeciwtrądzikowej

Zabieg skierowany dla skór w przebiegu trądziku zaskórnikowo-grudkowego oraz w początkowym stadium trądziku różowatego. Kwas kojowy działa przeciwzapalnie i reguluje pracę gruczołów łojowych, przez co polecany jest w terapiach przeciwtrądzikowych, również przy trądziku różowatym. Azelaic Peel stanowi terapeutyczne wsparcie antybiotykowych terapii przeciwtrądzikowych.

Laser frakcyjny ablacyjny CO2

Frakcjonowanie ablacyjne laserem CO2 powoduje kontrolowane uszkodzenie naskórka, poprzez jego błyskawiczne podgrzanie i odparowanie. Naruszenie skóry dochodzi wyłącznie na obszarze objętym zabiegowi, dzięki czemu nie uszkadzana jest zdrowa tkanka. W rezultacie skóra łuszczy się, a organizm w naturalny sposób pobudzany jest do autoregeneracji i odbudowy. Dzięki ablacji odparowywane są również bakterie, zalegające w gruczołach łojowych, co w rezultacie prowadzi do ich odblokowania i oczyszczenia.

Emerge™

Laser frakcyjny nieablacyjnego EmergeTM bazuje na działaniu światła, którego fale docierają do głębokich warstw skóry, gdzie dochodzi do mikrouszkodzeń. Zabieg ten ma na celu stymulację skóry do regeneracji oraz unormowania pracy gruczołów łojowych. Naturalne gojenie się powoduje proces, w którym uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez nową, zdrową tkankę. Efektem tego jest zdrowsza i młodziej wyglądająca skóra.

Cryolift - tryb LED

Urządzenie emituje fale świetlne, które wnikają w głąb skóry, docierając do mitochondriów. Tam zamieniane są w energię, wykorzystywaną przez komórki. Cryolift emituje 4, synergicznie działające barwy, które przenikają w rożne głębokości i obejmują wszystkie jej warstwy. Niebieskie światło LED wykorzystywane jest do wspomagania leczenia trądziku, dzięki działaniu przeciwzapalnemu i bakteriobójczemu.

PQ AGE

Innowacyjność peelingu PQ-Age polega na tym, że zapewnia głęboką stymulację bez naruszenia powierzchni skóry właściwej. To nieinwazyjny zabieg kosmetyczny, dający efekt podobny do mezoterapii. Jest to doskonały zabieg poprawiający napięcie  wiotkiej skóry oraz redukujący przebarwienia w obrębie twarzy i ciała jak również w przypadku blizn różnego pochodzenia oraz trądziku i blizn po trądziku. Bardzo dobre efekty można uzyskać stosując go na  rozstępy. Dociera do najgłębszych warstw skóry. Tam też wpływa na pobudzenie procesów samoregenerujących, które odpowiadają za zdrową kondycję skóry i jej jednolity kolory

DERMAPEN™

Dermapen to technologia oparta na pulsacji igieł, które wykonują mikronakłucia skóry. Dzięki temu rozwiązaniu substancje czynne mają możliwość przenikania w głąb skóry zapewniając stymulację fibroblastów, pobudzenie kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Wskazaniem do zabiegu dermapen są blizny potrądzikowe. Dzięki uruchomieniu naturalnych czynników wzrostu zachodzą procesy regeneracyjne, przebudowując strukturę skóry od środka. Efektem zabiegu jest widoczna redukcja blizn potrądzikowych.