Skóra naczyniowa

Skóra naczyniowa

Skóra naczyniowa charakteryzuje się występowaniem przemijającego lub utrwalonego rumienia, teleangiektazji (pajączki naczyniowe), a czasem także wykwitów zapalnych. Jest skórą nadwrażliwą z towarzyszącym często uczuciem pieczenia, kłucia i ściągania skóry. Objawy te pojawiają się na skutek różnych czynników zewnętrznych (środowiskowych) i wewnętrzych (choroby ogólnoustrojowe, reakcje fizjologiczne). Skóra naczyniowa może być wstępem do rozwoju trądziku różowatego, a nasilony rumień z teleangiektazjami można zakwalifikować jako pierwszą fazę tej choroby. W klinice po przeprowadzeniu konsultacji i wywiadu z pacjentem stosujemy skuteczną i bezpieczną laseroterapię, odpowiednie leczenie dermatologiczne, bądź zabiegi peelingami chemicznymi. 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

GDAŃSKA KLINIKA URODY
80-862 Gdańsk,
ul. Stara Stocznia 2/2

recepcja@gdanskaklinikaurody.pl
519 779 858

Pobierz kupon o wartości 100 zł na swoją pierwszą wizytę!

Pobierz kupon

Alma Harmony DYE VL 500-600 nm

Laser Alma Harmony w swojej ofercie posiada głowicę, wykorzystującą technologię pulsacyjnego źródła światła, która w swoim zakresie promieniowania oddziałuje na hemoglobinę zawartą w komórkach skóry. W związku z tym, urządzenie wykorzystywane jest w terapii usuwania popękanych naczynek w obrębie twarzy, rumienia oraz trądziku różowatego.

DermaQuest - terapeutyczny program dla skóry uwrażliwionej i naczyniowej

Zabieg na bazie kwasu azelainowego i kojowego skierowany dla bardzo wrażliwych skór z problemami naczyniowymi jak i początkowym stadium trądziku różowatego. Kuracja zawiera stabilną formę witaminy C, która działa przeciwzapalnie, łagodzi rumień i zmniejszają zaczerwienienie skóry. Azelaic Peel stanowi terapeutyczne wsparcie antybiotykowych terapii przeciwtrądzikowych.

Image Signature Facelift – zabieg z 30% witaminą C

Witaminowy peeling, który już po jednokrotnym zastosowaniu, znacząco poprawia kondycję skóry. Preparat poza zawartością witaminy C zawiera kwasy AHA, komórki macierzyste Wąkroty Azjatyckiej i enzymy proteolityczne pochodzenia roślinnego, dzięki czemu gwarantuje delikatną eksfoliacją, połączoną z lekko rozjaśniającym działaniem. Największą zaletą peelingu jest jego stymulujący wpływ na produkcję kolagenu, wzmocnienie i usprawnienie mikrocyrkulacji w naczyniach włosowatych skóry. Zawarty kwas hialuronowy, nawilżające polipeptydy i wyciągi roślinne zapewniają silne działanie antyoksydacyjne.