Przebarwienia

Przebarwienia

Zaburzenia barwnikowe skóry są nieestetyczną przypadłością wynikającą ze wzmożonego fizjologicznego nagromadzenia pigmentu w skórze. Spowodowane są nieprawidłową syntezą naturalnego barwnika w organizmie człowieka, którym jest melanina, oraz jego nieprawidłowym rozłożeniem w skórze. Przyczyn powstawania plam pigmentacyjnych jest wiele, niewątpliwie promieniowanie UV, występowanie zaburzeń endokrynologicznych, czynniki genetyczne oraz hormonalne, ciąża, okres menopauzy, niektóre leki i zioła.  W walce z przebarwieniami pomogą zabiegi z zakresu laseroterapii i kosmetologii profesjonalnej dobrane przez wykwalifikowanych lekarzy i kosmetologów.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

GDAŃSKA KLINIKA URODY
80-862 Gdańsk,
ul. Stara Stocznia 2/2

recepcja@gdanskaklinikaurody.pl
519 779 858

Pobierz kupon o wartości 100 zł na swoją pierwszą wizytę!

Pobierz kupon

Alma Harmony DYE VL 500-600 nm

Jest to technologia pulsacyjnego źródła światła, która w swoim zakresie promieniowania oddziałuje na melaninę zawartą w skórze. Wysoka energia impulsu wysyłanego przez laser skutecznie działa w leczeniu przebarwień. Emitowana wiązka światła stymuluje produkcje kolagenu, odpowiedzialnego za jędrność skóry, przez co dodatkowym efektem podczas walki z przebarwieniami jest odmłodzenie i uelastycznienie skóry poddawanej zabiegowi.

Emerge™

Laser Polmar EmergeTM emituje drobną wiązkę światła, która doprowadza do powstania mikrouszkodzeń na powierzchni naskórka i skóry właściwej. Naturalnie pobudzona regeneracja stymuluje komórki skóry do produkcji kolagenu i elastyny. W procesie gojenia uszkodzona przez laser skóra łuszczy się i zostaje zastąpiona nową, wolną od przebarwień tkanką.

GeneoTM - NeoBright®

Zabieg GeneoTM to przełomowa technologia MicroBubble 3w1 firmy Pollogen, która oferuje kompletną pielęgnację, rewitalizację oraz naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz. GeneoTM wywołuje w organizmie reakcję zwaną „efektem Bohra”, w wyniku której tlen wysyłany jest do obszaru zabiegowego. Jednocześnie GeneoTM złuszcza skórę, tworząc idealne środowisko do wchłaniania się niezbędnych składników odżywczych zarówno w trakcie jak i po zabiegu. Kapsułka NeoBright® to innowacyjne połączenie najwyższej jakości składników dla rozjaśnienia i odżywienia skóry, wykorzystywana do odżywienia, redukcji przebarwień oraz wyrównania kolorytu skóry.

DERMAPEN™

DERMAPEN™ wykorzystując system pulsujących igieł, doprowadza do powstania mikrourazów, które w naturalny sposób pobudzają organizm do wzmożonej produkcji kolagenu. Dzięki takiemu działaniu uszkodzona tkanka, na której powierzchni występowały przebarwienia zastępowana jest przez nową, odżywioną i zdrową skórę.

Laser frakcyjny CO2

Laser frakcyjny PENTAGON GRAND jest idealnym i sprawdzonym rozwiązaniem w zabiegach medycyny estetycznej, pozwalającym na osiągnięcie bardzo dobrych efektów zabiegowych w postaci poprawy jakości skóry i wytworzenia nowych struktur kolagenu. W porównaniu z tradycyjnymi laserami CO2 frakcjonowanie ablacyjne laserami PENTAGON GRAND pozwala osiągnąć dużą głębokość penetracji w skórze, dając efektywne procedury zabiegowe, takie jak redukcja zmarszczek, poprawa gęstości i elastyczności skóry.

PQ AGE

PQ AGE EVOLUTION to innowacyjny peeling udjędrniająco-liftingujący do biorewitalizacji skóry. To nowa formuła będąca mieszanką TCA, kwasu kojowego oraz kwasu migdałowego, która wywołuje silną reakcję w najgłębszych warstwach skory, a zawarty w niej koenzym Q10 działa regenerująco i przeciwzmarszczkowo.

DERMAQUEST – ZABIEG Z KWASEM AZELAINOWYM I KOJOWYM

Zabieg przeznaczony dla skór z problemem przebarwień. Kwas kojowy wykazuje działanie depigmentacyjne poprzez hamowanie aktywności tyrozynazy. Rozjaśnia powstałe już przebarwienia i zapobiega powstawaniu nowych. Delikatny resurfacing na bazie kwasu azelainowego [10%] i kwasu kojowego [5%] przyspiesza procesy złuszczania starego naskórka i regeneracji zdrowej skóry, wolnej od przebarwień.

Cryolift - tryb LED

Urządzenie Cryolift od firmy FILORGA emituje fale świetlne, które wnikają w głąb skóry, docierając do mitochondriów. Tam zamieniane są w energię, wykorzystywaną przez komórki. Cryolift wykorzystywany jest do wspomagania terapii laserowych, m.in. do walki z przebarwieniami, ze względu na dobroczynne działanie zielonego światła LED, które redukuje przebarwienia normalizując proces melanogenezy i nierównomiernego gromadzenia się pigmentu skóry.