WIOSENNY SOFT LIFTING

kwas hialuronowy zabiegi

 

NAJNOWOCZEŚNIEJSZA  METODA  MODELOWANIA  OWALU  TWARZY – DLACZEGO?

Soft-lifitng przywraca świeży i młody wygląd twarzy. To zabieg o wysokiej skuteczności, który sprawi, że skóra odznaczać się będzie zdrowym, naturalnym wyglądem, bez ryzyka wystąpienia nieprzyjemnych skutków ubocznych związanych z ingerencją chirurgiczną. Pacjent nie musi obawiać się uszkodzenie nerwów i naczyń czy powstania widocznych krwiaków. Zabieg nie powoduje dyskomfortu oraz bólu, a także nie wymaga czasu poświęconego na rekonwalescencje. Po sesji pacjent może wrócić do codziennych obowiązków.

Soft-lifting to delikatny sposób na młodzieńczy efekt, świeży, naturalny, piękny wygląd.

SOFT LIFTING CO TO JEST?

Soft- lifting to nieinwazyjny i komfortowy zabieg nawilżający, poprawiający nawodnienie tkanek, zapobiegający powstawaniu zmarszczek, podnoszący owal twarzy. Zabieg polega na linijnym podawaniu  pod i śródskórnie kwasu hialuronowego oraz 13 witamin,

6 składników mineralnych, 6 koenzymów, 5 kwasów nukleinowych i 23 aminokwasów.

Linie podania leżą wzdłuż kierunku działania mięśni mimicznych, co pozwala zapobiegać tworzeniu się zmarszczek oraz modelować spłaszczone i zapadnięte okolice twarzy.

Ze względu na specyficzne właściwości podawanych preparatów poprawia się nawodnienie tkanek i zwiększa produkcję kolagenu. Jest to najnowocześniejsza metoda precyzyjnego modelowania owalu twarzy, „unoszenia” skóry, umożliwiająca uzyskanie efektu chirurgicznego liftingu skóry, przy zachowaniu indywidualnych cech twarzy.

NA CZYM POLEGA ZABIEG  SOFT – LIFTINGU

Zabieg wykonywany jest przy użyciu mikrokaniul, co pozwala na bardziej komfortową iniekcję, redukuje do minimum powstanie krwiaków i siniaków, których ryzyko jest dużo większe przy stosowaniu ostrej igły. Przed zabiegiem znieczulamy miejsce wprowadzenia kaniuli kremem znieczulającym. Zabieg jest komfortowy dla pacjenta.

SOFT LIFTING (MIĘKKI LIFTING) DLA KOGO

Soft lifting zalecany jest kobietom i mężczyznom w starszym wieku, z widocznymi oznakami starzenia skóry, takimi jak zmarszczki, nierówności czy utrata napięcia, czy też w młodym wieku jako metoda prewencyjna, zapobiegająca utracie młodzieńczego blasku. A także u osób pragnących zniwelować genetycznie uwarunkowane defekty takie jak sińce czy cienie pod oczami. Miękki lifting to również korzystna cenowa oferta dla ludzi, którzy pragną wymodelować owal twarzy, uwypuklić i zwiększyć objętość kości policzkowych oraz zmniejszyć fałdy nosowo – wargowe.

EFEKTY  PO  SOFT LIFTINGU

Efekty zabiegu widoczne są już po pierwszej sesji. Skóra staje się widocznie promienna i elastyczna. Pod koniec pierwszego tygodnia po zabiegu korzystne zmiany stają się widoczne w pełni. Najlepszy efekt zapewnią 3 zabiegi, powtarzane co 3-4 tygodnie. Kuracje powtarzać można co 6 miesięcy, dzięki czemu efekt odmłodzonej skóry stanie się codziennością. Uniesienie brwi, modelowanie kształtu policzków oraz owalu twarzy, a także redukcja bruzd oraz ogólna rewitalizacja skóry to rezultaty, jakie można uzyskać stosując metodę miękkiego liftingu. Oprócz efektu odmłodzenia, lifting bez skalpela umożliwia również korygowanie niedoskonałości twarzy w korzystnej cenie. Sprawdza się przy poprawie niedoskonałości nosa, płatków usznych, wymodelowaniu kąta żuchwy, wyostrzenia konturów podbródka oraz ust, a także zwiększenia ich objętości. Zabieg usuwa również oznaki starzenia się skóry na dekolcie, plecach, ramionach czy dłoniach.

Najważniejsze efekty to:

  • poprawa owalu twarzy
  • zaokrąglenie policzków
  • redukcja tzw. „chomików
  • spłycenie zmarszczek
  • wysmuklenie twarzy
  • poprawa napięcia i nawilżenia skóry twarzy

JAK DŁUGO UTRZYMUJĄ SIĘ EFEKTY?

Efekty zabiegu utrzymują się od 6 do 12 m-cy, w zależności od zastosowanego preparatu i właściwości skóry.

ZALECENIA PO SOFT LIFTINGU

Po zabiegu należy unikać ekspozycji na słońce oraz innych źródeł wysokich temperatur takich jak sauna czy solarium.

PRZECIWSKAZANIA

Z miękkiego liftingu nie powinny korzystać osoby z nadwrażliwością na kwas hialuronowy, kobiety w ciąży oraz karmiące piersią. Przeciwwskazaniem jest również niewyrównana cukrzyca, choroby nowotworowe oraz autoimmunologiczne oraz zakażenia skóry.

  • choroby autoimmunologiczne
  • zakażenia skóry
  • niewyrównana cukrzyca
  • choroba nowotworowa

 

 

Anna Smoleń