ULUBIONE ZABIEGI NASZYCH PANÓW

ULUBIONE ZABIEGI NASZYCH PAŃ I PANÓW

ZABIEGI ANTI – AGING

Medycyna anti-aging to praktyka przeciwstarzeniowa, nie tylko w pojęciu medycyny estetycznej. To holistyczne podejście do zdrowia człowieka zorientowanego na młodość i zdrowie.

1.ENDERMOLIFT LPG

Niezwykle przyjemny, relaksacyjny, mechaniczny masaż twarzy i szyi. Należy on do bardzo skutecznych zabiegów anti-aging. Zalecany szczególnie przy wiotkiej skórze, zmarszczkach, obrzękach pod oczami, czy przy słabym mikrokrążeniu. Endermologia na twarz pozwala też wysmuklić podbródek, ujędrnić skórę, czy poprawić kontur twarzy.

2.TERMOLIFTING NIR

To inaczej nieinwazyjny termolifting skóry, który stosuje się na twarz, szyję, dekolt i dłonie. Zabieg jest przyjemny i skutecznie odmładzający. Miejsce, którego ma dotyczyć zabieg jest rozgrzewane, co w efekcie prowadzi do obkurczenia włókien kolagenowych i elastynowych. Pobudzone fibroblasty produkują nowe włókna. Uzyskuje się m.in. napięcie, ujędrnienie i rozjaśnienie skóry.

Zdecydowany efekt uzyskuje się po serii zabiegów, zaleconych przez lekarza lub kosmetologa.

3.LASER FRAKCYJNY NIEABLACYJNY

Laser frakcyjny nieablacyjny jest zabiegiem nieinwazyjnym. Kondycja skóry poprawia się przez wiązkę światła, która pobudza organizm do wytwarzanie kolagenu i elastyny. Tego typu zabiegi anti-aging nie powodują obrażeń zewnętrznych skóry i po krótkim okreesie rekonwalescencji szybko można zauważyć efekt. Laser frakcyjny nadaje się do odmłodzenia skóry twarzy i ciała. W zależności od potrzeb Pacjenta – usuwa się m.in. „kurze łapki”, blizny, rozstępy.

4.FOTOODMŁADZANIE , CZYLI JAK ZAPOBIEC STARZENIU SIĘ SKÓRY. Postępujący proces starzenia się skóry, utraty jej jędrności, czy pojawiającą się wiotkość skóry można ograniczyć dzięki innowacyjnym metodom z zakresu medycyny estetycznej poprzez fotoodmładzanie platformą laserową Alma Harmony Rejuve.

5.GENEO – zabieg pielęgnacyjny zainspirowany naturą, podobny do mikrodermabrazji.

Uzyskuje się 3 efekty pielęgnacyjne: głębokie dotlenienie skóry, złuszczanie zrogowaciałej warstwy naskórka, wchłanianie składników rewitalizujących skórę. Zabieg bardzo dobrze odżywia, nawilża i dotlenia skórę twarzy, szyi i dekoltu.

6.Endermologia

To relaksacyjny, bardzo przyjemny masaż podciśnieniowy, który oddziałuje na tkankę łączną skóry. Dzięki temu zabiegowi możemy się odchudzić, pozbyć cellulitu, czy wymodelować sylwetkę.

Na czym polega endermologia? Masaż połączony z podciśnieniem uaktywnia metabolizm tkanki tłuszczowej opornej na dietę i ćwiczenia oraz stymuluje do produkcji włókien kolagenowych. Endermologia może wspomóc w walce o jędrną skórę i zgrabne ciało.

To zabieg wyszczuplający i modelujący sylwetkę.

Endermologia to masaż podciśnieniowy, wykonywany z ogromną siłą nacisku, który oddziałuje na skórną i podskórną tkankę łączną, w związku z tym ma działanie:

odchudzające,
odmładzające, oczyszczające,
terapeutyczne – zmniejsza różne rodzaje bólu.
Gdańska Klinika Urody świadczy znacznie szerszy zakres usług, opisany na naszej stronie internetowej.

www.gdanskaklinikaurody.pl

recepcja@gdanskaklinikaurody.pl

tel. 58 716 13 11, 519 779 858

80-862 Gdańsk, ul. Stara Stocznia 2/2