Terapeutyczny zabieg dyniowy DermaQuest

Holistyczne podejście do piękna tym wyróżnia się GDAŃSKA KLINIKA URODY.

Po zabiegowa pielęgnacja domowa  jest niezwykle istotnym elementem terapii!

W naszej Klinice każdy pacjent może liczyć na indywidualne podejście w kwestii doboru terapii oraz pielęgnacji domowej mającej na celu zwiększenie i utrwalenie efektów zabiegów przeprowadzanych w Klinice. To  podejście pozwala uzyskać świetne efekty.

Od tego jak wygląda pielęgnacja skóry po zabiegu, w dużej mierze zależą rezultaty serii zabiegowej oraz trwałość efektu końcowego. Przykładem na doskonałe efekty Terapii gabinetowej oraz pielęgnacji domowej jest połączenie  TERAPEUTYCZNEGO ZABIEGU DYNIOWEGO  oraz wspomagających kurację kosmetyków do pielęgnacji domowej MARKI DERMAQUEST 

TERAPEUTYCZNY ZABIEG DYNIOWY MARKI DERMAQUEST  przeznaczony jest dla skór mieszanych, z problemem krostek, grudek, zaskórników oraz przetłuszczających się. Zabieg oparty jest na miąższu z dyni – źródle witamin: C, B1, B2, B6, PP oraz K. Terapia działa seboregulująco, zmniejszając łojotok, tworzenie zaskórników i zmian zapalnych, ma właściwości antybakteryjne. Skóra po zabiegu jest zmatowiona, rozjaśniona i odpowiednio nawilżona.

Nasi Pacjenci otrzymują od nas rekomendacje pozabiegowe, jak również odpowiednią indywidualnie dobraną pielęgnację.

 

Przykładowa pielęgnacja w trakcie serii zabiegowej:

  • DERMACLEAR CLEANSER – antybakteryjno – enzymatyczny żel do mycia twarzy z kwasem migdałowym. Kosmeceutyk polecany szczególnie osobom ze skórą tłustą, zanieczyszczoną oraz w przebiegu trądziku (trądzik pospolity i różowaty). Zawiera enzymy, które wpływają na prawidłową odnowę naskórkową i działają przeciwzapalnie.
  • ESSENTIAL B5 HYDRATING SERUM – silnie wygładzające serum z kwasem hialuronowym, prowitaminą B5 i kwasem ferulowym. Serum z najwyższym stężeniem kwasu hialuronowego [40%], które doskonale nawilża i wygładza skórę. Bogaty w prowitaminę B5 pozwala na szybką regenerację, przyspiesza procesy gojenia się skóry. Przeznaczony do każdego rodzaju skóry, wrażliwej, atopowej, łojotokowej i w przebiegu trądziku różowatego i pospolitego.
  • SHEERZINC SPF 30 – TERAPEUTYCZNY KREM BB Z CYNKIEM SPF 30 – kosmeceutyk wykazuje silne działanie antyoksydacyjne, poprzez zastosowanie witaminy C i E, które hamują szkodliwe dla skóry reakcje inicjowane przez słońce. Tlenek cynku dzięki swoim właściwościom kojącym i przyspieszającym regenerację, doskonale sprawdza się w terapii skóry alergicznej i wrażliwej.
  • MINI PUMPKIN MASK – TERAPEUTYCZNA MASKA DYNIOWA – kosmeceutyk normalizujący pracę gruczołów łojowych, przeznaczony dla skór mieszanych, z problemem krostek, grudek, zaskórników oraz przetłuszczających się i z rozszerzonymi porami. Oparty jest na miąższu z dyni [40%], czystej witaminie C [10%] oraz witamin z grupy B.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO GDAŃSKIEJ KLINIKI URODY !

DOBRE PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU GWARANTUJE PEŁNE ZADOWOLENIE Z KOŃCOWEGO EFEKTU ?