Harmony Baby Rejuve

Trójmiasto – fotoodmładzanie najlepszym sposobem na usuwanie przebarwień

Piegi, plamy wątrobowe, przebarwienia po trądziku czy te, które powstają w wyniku nadmiernego eksponowania skóry na słońcu, to przykładowe zaburzenia barwnikowe. Są efektem nadmiernej produkcji melaniny lub wynikają z jej nierównomiernego rozłożenia. Przebarwienia skóry, czyli inaczej hiperpigmentacje przypominają wyglądem nieregularne plamki i plamy ciemniejsze niż nasz naturalny kolor skóry. Ich przyczyny mogą być różne, choć najczęściej są skutkiem zbyt intensywnego kontaktu skóry ze promieniami słonecznymi. Fotoodmładzanie to skuteczna metoda na usuwanie przebarwień. To jeden z zabiegów jakie proponuje nasza klinka urody z Gdańska dla pacjentów z Trójmiasta. Redukcja przebarwień odbywa się z użyciem nowoczesnej platformy Harmony Baby Rejuve.

HARMONY BABY REJUVE

DYE VL 500-600 nm

Jest to technologia pulsacyjnego źródła światła, która w swoim zakresie promieniowania oddziałuje na hemoglobinę oraz melaninę. W związku z tym DYE VLa możemy z powodzeniem wykorzystywać w terapii usuwania popękanych naczynek w obrębie twarzy, rumienia, trądzika różowatego oraz do redukcji wszelkich przebarwień na całym ciele. W trakcie zabiegu na naczynka możemy zaobserwować zniknięcie pewnej ich części, reszta może wchłonąć się do kilku dni. Dodatkowym efektem jest fotoodmłodzenie skóry. Po zabiegu skóra jest mocno zaczerwieniona. W miejscach, gdzie są przebarwienia następuje ściemnienie zmian. Bardzo często występuje obrzęk, który utrzymuje się do tygodnia. Bezpośrednio po zabiegu skóra schładzana jest około 15 minut.

Terapia bardzo często obejmuje od 4 do 8 zabiegów, wykonywanych z częstotliwością co 3-4 tyg. Ilość i częstotliwość dobierana jest indywidualnie.

Zabiegi wykonujemy na żelu do USG. Skórę chronimy przed słońcem stosując filtr 50.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

GDAŃSKA KLINIKA URODY
80-862 Gdańsk,
ul. Stara Stocznia 2/2

recepcja@gdanskaklinikaurody.pl
519 779 858

Pobierz kupon o wartości 100 zł na swoją pierwszą wizytę!

Pobierz kupon

Nieinwazyjny Termolifting NIR

NIR – technologia bliskiej podczerwieni, długość światła do 1300 nm.

Technologia, która służy do nieinwazyjnego termoliftingu skóry. Intensywnie rozgrzewamy obszar zabiegowy, tak aby na zewnętrznej powłoce osiągnąć temperaturę około 40-41 stopni Celsjusza. Wówczas wewnątrz tkanki otrzymujemy temperaturę około 65 stopni. Przy takiej temperaturze dochodzi do obkurczenia włókien kolagenowych i elastynowych oraz pobudzenia fibroblastów do wyprodukowania nowych włókien. Zwiększa się przepływ krwi, co wpływa na dotlenienie oraz odżywienie tkanek. Celem zabiegu jest: napięcie, ujędrnienie, podniesienie owalu, rozjaśnienie skóry, spłycenie bruzd i zmarszczek, obkurczenie rozszerzonych porów. Zabieg wykonujemy z użyciem oliwki lub gliceryny. Zalecany jest na twarz, szyje, dekolt, dłonie.

Proponujemy serię 6 zabiegów z odstępami co 3,4 tygodnie, po wcześniejszej konsultacji z kosmetologiem.

Wszystkie proponowane przez nas zabiegi w ramach fotoodmładzania są w pełni bezpieczne. Pozwalają w nieinwazyjny, niechirurgiczny sposób zredukować przebarwienia oraz wszelkie inne zaburzenia naczyniowe skóry. Gdańsk – tu zapraszamy na fotoodmładzanie do naszej profesjonalnej kliniki urody!