Technologie

Najnowsze technologie – poznaj ich skuteczność na własnej skórze!

Każdy ośrodek medycyny estetycznej wykonuje zabiegi w oparciu o różne technologie. W Gdańskiej Klinice Urody korzystamy z najnowszych propozycji, jakie wprowadzone są na rynku kosmetycznym. Na likwidację zmarszczek palacza i bezinwazyjny lifting powiek możemy zaproponować plasmę IQ. Laser frakcyjny Emerge pozwala z kolei w skuteczny sposób usunąć zmarszczki na twarzy, szyi i dłoniach, a także blizny, cellulit i rozstępy. Jest w pełni bezpieczny, a seria zabiegów pozwala uzyskać efekt spłycenia zmarszczek czy też przywrócić skórze jędrność i gęstość.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

GDAŃSKA KLINIKA URODY
80-862 Gdańsk,
ul. Stara Stocznia 2/2

recepcja@gdanskaklinikaurody.pl
519 779 858

Pobierz kupon o wartości 100 zł na swoją pierwszą wizytę!

Pobierz kupon

Złuszczanie zewnętrznej warstwy skóry, wchłanianie podstawowych składników rewitalizujących skórę i naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz to efekty, jakie daje zabieg wykonywany za pomocą urządzenia, które nazywa się Geneo.

Harmony Baby Rejuve, czyli technologia pulsacyjnego źródła światła, która w swoim zakresie promieniowania oddziałuje na hemoglobinę oraz melaninę, proponowana jest w terapii usuwania popękanych naczynek w obrębie twarzy, rumienia, trądziku różowatego oraz do redukcji wszelkich przebarwień na całym ciele. Jednocześnie daje też efekt fotoodmładzania skóry.

Na modelowanie sylwetki polecamy natomiast opatentowane rolki LPG. Poznaj moc naszych technologii na… własnej skórze!