Stymulatory – jaki wybrać?

Stymulatory tkankowe z dnia na dzień cieszą się coraz większym zainteresowaniem. I słusznie! Stymulatory pozwalają osiągnąć nam świetny efekt odmłodzenia, ujędrnienia i nawilżenia,      bazując na naturalnej regeneracji skóry bez zmieniania rysów twarzy!  Stymulują odbudowę kolagenu i elastyny, których wraz z wiekiem zaczyna nam brakować. Choć nie jesteśmy w stanie całkowicie zatrzymać tego procesu, to dzięki stymulatorom tkankowym możemy go spowolnić, dłużej zachowując młody i świeży wygląd!

Jaki stymulator wybrać?

W Gdańskiej Klinice Urody dysponujemy różnymi rodzajami stymulatorów tkankowych. Każdym z nich osiągniemy świetne rezultaty ale każdy z nich różni się schematem stymulacji oraz innymi wskazaniami. Dobór preparatu opiera się na aktualnych potrzebach skóry oraz oczekiwaniach pacjenta.

POLINUKLEOTYDY 

Polinukleotydy to małe cząsteczki kwasów nukleinowych DNA i RNA, które odmładzają i stymulują skórę od wewnątrz. Polinukleotydy  wiążą cząsteczki wody, zapewniając skórze odpowiednie nawilżenie. Jednocześnie redukują wolne rodniki, odpowiedzialne za objawy starzenia i fotostarzenia. Pobudzają wzrost fibroblastów, jak i produkcję kolagenu i elastyny – które odpowiedzialne są za jędrność, elastyczność i młody wygląd skóry.

Stymulatory tkankowe 

Stymulatory tkankowe to unikatowa technologia kompleksów hybrydowych kwasu hialuronowego dla uzyskania wielopoziomowego bio-liftingu skóry. Stymulator tkankowy doskonale współpracuje z komórkami skóry, głęboko nawilża i odmładza skórę, modeluje, a także zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry.

KWAS L-POLIMLEKOWY

Kwas L-polimekowy , poprzez pobudzanie wytwarzania włókien kolagenowych i elastynowych, przyczynia się do pobudzania i uruchamiania procesów regeneracyjnych w skórze. Zapewnia tkankom elastyczność , zwiększa napięcie skóry, poprawia jej jędrność, a tym samym odmładza wygląd. Istotne jest to, że jego rezultat nie wynika z samego wypełnienia, ale z odbudowania trójwymiarowej struktury włókien kolagenowych.

Szwajcarski stymulator tkankowy 

Unikalna formuła zawiera wysokie stężenie dwóch molekuł kwasu hialuronowego (nisko i wysokocząsteczkowy HA), kompleks 7 aminokwasów oraz 3 peptydy. Stymulator wzmacnia więzadła skóry i poprawia funkcjonowanie poduszeczek tłuszczowych, tworząc stelaż dla skóry. Skóra odzyskuje jędrność i elastyczność. Dodatkowo dogłębnie nawilża i wygładza skórę.

Każdy stymulator przynosi podobne efekty ale każdy z nich posiada inny schemat działania. Dlatego też warto zastanowić się nad terapią różnymi stymulatorami w celu zaspokojenia wszystkich potrzeb skóry oraz zapewnienia jak najlepszych rezultatów. Zabiegi te można, a nawet wskazane jest aby wykonywać je w okresie letnim ze względu na mocny efekt nawilżenia  oraz działanie antyoksydacyjne.

Gdańska Klinika Urody

ul.Stara Stocznia 2/2

tel. 519 779 858

recepcja@gdanskaklinikaurody.pl