SKUTECZNE ODMŁADZANIE

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi terapii odmładzających Gdańska Klinika Urody informuje, że dysponujemy kilkoma skutecznymi metodami. Ich dobór uzależniony jest od przeprowadzonego wywiadu i diagnostyki Pacjenta.
Ulubionym przez nas jest mechaniczny masaż twarzy Endermolift LPG, który naturalnie stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego. Technologia ta umożliwia stymulację skóry twarzy, szyi, dekoltu, biustu oraz dłoni, poprzez zwiększenie ukrwienia danego obszaru. W ten sposób znacznie poprawia się kondycja skóry. Doskonały na zwiotczenie skóry, obrzęki pod oczami, zmarszczki, bruzdy nosowo – wargowe. Zabieg niedrogi i przyjemny. By uzyskać efekt tak jak w każdym przypadku zalecamy serię zabiegów.
Równie nieinwazyjnym, a przyjemnym zabiegiem jest termolifting skóry NIR. Obszar zabiegowy jest intensywnie rozgrzewany przez co dochodzi do obkurczenia włókien kolagenowych i elastynowych. Fibroblasty pobudzone są do wyprodukowania nowych włókien. Podczas nieinwazyjnego termoliftingu zwiększa się przepływ krwi, co z kolei wpływa na dotlenienie oraz odżywienie tkanek. Celem zabiegu jest: napięcie, ujędrnienie, podniesienie owalu, rozjaśnienie skóry, spłycenie bruzd i zmarszczek, obkurczenie rozszerzonych porów. Zalecany jest na twarz, szyję, dekolt, dłonie, brzuch, ramiona, czy kolana. Najlepsze efekty uzyskuje się w seriach, ale już pojedyńczy zabieg rozwiązuje wiele problemów, tak jak wygładzenie dłoni, czy zmniejszenie zmarszczki palacza.
Zabieg fotoodmładzania przy użyciu platformą laserową Alma Harmony Baby Rejuve to nasza propozycja, która pozwala poprawić estetykę nie tylko twarzy, ale również całego ciała. Zastosowanie ma tu technologia IPL, czyli pulsacyjnego źródła światła. Podczas promieniowania wpływa ono na hemoglobinę (czerwony barwnik krwi) i melaninę (barwnik skóry). Fotoodmładzanie z użyciem lasera pozwala na redukcję popękanych naczynek, rumienia, trądziku różowatego, naczyniaków, tzw. plam starczych, które często występują na dekolcie oraz wszelkich innych przebarwień. Podgrzewana w bezpieczny sposób skóra właściwa stymulowana jest do regeneracji. Czasami wystarczy jeden zabieg na zamknięcie naczynek. Dla regeneracji zaleca się więcej takich zabiegów tą metodą albo inną.
Laserowy resurfacing laserem nieablacyjnym to najbardziej intensywny, nieinwazyjny sposób na odmłodzenie naszej skóry bez użycia wypełniaczy czy toksyny botulinowej. Całościowa poprawa jakości skóry następuje dzięki wiązce światła lasera, która wykonuje w skórze tysiące niewidocznych gołym okiem uszkodzeń, na skutek czego organizm wytwarza nowe tkanki kolagenu i elastyny. Dzięki temu cera staje się nieskazitelna na wielu poziomach. Laser frakcyjny spłyca zmarszczki i drobne linie, pogrubia, ujędrnia i uelastycznia skórę, likwiduje kurze łapki, zmniejsza pory, niweluje blizny potrądzikowe, poprawia teksturę skóry. Zabiegi z jego użyciem wykonujemy na skórze twarzy, szyi, dekoltu, które najbardziej poddają się upływowi czasu.
Bardzo istotnym aspektem jest łączenie powyższych technologii. Gdańska Klinika Urody łączy z sukcesem te technologie w zależności od diagnostyki i uwarunkowań ekonomicznych Pacjenta.
Trudno jest dobrać konkretna terapię odmładzającą na odległość. Zapraszamy zatem na konsultacje lekarskie i kosmetologiczne.?