REWOLUCUJNY BIOSTYMULATOR W GDAŃSKIEJ KLINICE URODY

Biostymulator Ellanse - przed i po zabiegu

REWOLUCYJNY WYPEŁNIACZ

BIOSTYMULUJĄCY, Z NAJDŁUŻSZYM OKRESEM EFEKTU

 

 Nowa era biostymulacji w Gdańskiej Klinice Urody

Zabiegi z wykorzystaniem wypełniacza stymulują produkcję kolagenu, poprawiają gęstość i jędrność skóry. Efektem terapii jest przywrócenie młodego i naturalnego wyglądu.

Co wybrać: kwas hialuronowy, czy biostymulator?

Biostymulator – to wypełniacz biostymulujący o wydłużonym okresie działania ponieważ utrzymuje się dłużej od kwasu hialuronowego. Preparat stymuluje i tworzy nowe #włókna kolagenowe i elastynowe. Pobudza procesy regeneracyjne i poprawia jędrność skóry. Charakteryzuje się jednym z najdłuższych okresów utrzymywania się efektu zabiegu. Bazuje on na roztworze wodnym karboksymetylocelulozy. Jest to tak zwana technologia Tunable Longevity Technology – technologia regulowanej długowieczności. Dzięki swojemu unikalnemu składowi, po połączeniu z naturalną tkanką pacjenta, wytwarza się coś w rodzaju specyficznego, naturalnego implantu. który jest w stanie utrzymywać się przez długi czas.

Podstawowe preparaty:

Wyróżnia się kilka preparatów w grupie, które różnią się długością początkowego łańcucha polimerowego, czego rezultatem jest zróżnicowany okres utrzymywania się efektu zabiegu. Wyróżnia się cztery podstawowe preparaty:

S (efekt utrzymuje się przez około 12 miesięcy).

M (efekt utrzymuje się przez około 18 miesięcy).

L (efekt utrzymuje się przez około 24 miesiące), oraz

E (efekt utrzymuje się przez co najmniej 36 miesięcy).

Wykonanie zabiegu

Sam zabieg jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga żadnego znieczulenia. Czas przeprowadzenia procedury wynosi około 15-30 minut, a efekt utrzymuje się długotrwale i zależy od preparatu, który został zastosowany. Zabieg z wykorzystaniem preparatów biostymulujących charakteryzuje się bardzo wysokim poziomem bezpieczeństwa. Nie wymaga wcześniejszego przygotowania, ani okresu rekonwalescencji. Praktycznie od razu po jego przeprowadzeniu można wracać do codziennej aktywności. Jedynymi ewentualnymi obserwowanymi efektami ubocznymi jest wystąpienie miejscowych zaczerwienień i obrzęków, które wycofują się samoistnie po upływie maksymalnie 3 dni.

Jakie są wskazania do zabiegu?

Wskazania do zabiegu:  #bruzdy nosowo-wargowe ,#zmarszczki, #zmarszczki mimiczne, #marionetki, #czoło  #korygowanienosa, #korygowaniebrody, #szyja, #powieki, , #modelowanietwarzy #modelowanieliniiżuchwy, #modelowanieskroni #modelowaniepodbródka #unoszenieliniibrwi, #powiększanie policzków, #poprawajakościskóry #nadłonie

KWAS L-POLIMLEKOWY  MA OD NIEDAWNA KONKURENTA – POLIPROLAKTON 

Niewątpliwie dowiedziono o wyższości kwasu l-polimlekowego nad kwasem hialuronowym. Co więcej miło nam poinformować, że kwasowi l-polimlekowemu wyrósł poważny konkurent –  (polikaprolatkon). Poliprolakton to stosunkowo młody stymulator, na rynku dostępny od kilku lat. Na pewno przewyższa kwas l-polimlekowy tym,  że ma o wiele szersze wskazania do stosowania. Kwas l-polimlekowy ma pewne ograniczenia, nie da się go np. zastosować na czoło, powieki czy szyję. Producent podaje też, że jest bezpieczniejszy i nie daje powikłań. Jak stwierdza Doktor Marek Wasiluk „Poliprolakton jest rzeczywiście preparatem bezpiecznym, bo jak dotąd nie miałem powikłań po jego zastosowaniu”.  Jak informuje Doktor Marek Wasiluk, dzięki odpowiedniej konsystencji  można go podawać w miejsca, gdzie kwas L-Polimlekowy się nie sprawdza. Poliprolakton to doskonały zabieg zarówno dla kobiet i mężczyzn bez względu na wiek.

Gdańska Klinika Urody

ul.Stara Stocznia 2/2

tel. 519 779 858

e-mail: recepcja@gdanskaklinikaurody.pl

https://booksy.com/pl-pl/15849_gdanska-klinika-urody_medycyna-estetyczna_20383_gdansk

https://business.google.com/messaging/l/03555015712652084623?hl=pl

https://www.instagram.com/gdanska.klinika.urody/

https://pl-pl.facebook.com/gdanskaklinikaurody/