PIĘKNY MĘŻCZYZNA?

Zabiegi dla mężczyzn

Drodzy panowie,

Zabiegi dla Was, wymagają rewolucyjnego spojrzenia i przewartościowania dotychczas dobrze znanych zabiegów. Tak jak w życiu zmagacie się z koniecznością zmian, tak i Wasza skóra wymaga innego podejścia, bardziej nowoczesnego, uwzględniającego zarówno zabiegi relaksujące, odmładzające, lecznicze i upiększające.

 Po pierwsze – no stres

  • Masaż leczniczy,
  • Masaż relaksacyjny,
  • Masaż sportowy.

Za pomocą masażu oraz odpowiednio dobranych ćwiczeń jesteśmy w stanie ograniczyć czy nawet zapobiec doznaniu urazów, zredukować stres dnia codziennego, co przyczyni się do podniesienia jakości Państwa życia. Dobór techniki i rodzaju masażu zależy od stanu zdrowia i potrzeb pacjenta, jednak zawsze jest on wykonywany w sposób bezbolesny i bezpieczny.

 

Popękane naczynka – to nie problem

Irytujące zaczerwienienia w okolicy nosa lub na policzkach? Powiedz im STOP 😊.

Efekty widoczne już po pierwszej kuracji.

Likwidacja naczynek możliwa jest dzięki wykorzystaniu profesjonalnego lasera Hamony Alma Rejuve. Tę metodę polecamy i realizujemy z powodzeniem w naszej Klinice.  Zaletą tych zabiegów jest to, że nie są inwazyjne, a efekt widać już bardzo szybko.

Wskazania: likwidacja zmian naczyniowych, likwidacja przebarwień, fotoodmładzanie, leczenie trądziku.

 

Gęste i bujne włosy? Czemu nie!

Osocze bogatopłytkowe lub mezoterapia skóry głowy .

Poprzez podawanie w skórę owłosioną głowy osocza lub preparatów mineralnych, witamin i leków przeciwzapalnych można w znacznym stopniu poprawić odżywienie włosów, zatrzymać ich wypadanie, a nawet spowodować odrost utraconych włosów.

 

Redukcja blizn i zagięć skóry

Laser frakcyjny nieablacyjny, laser frakcyjny, Rf Mikroigłowy, mezoterapia mikroigłowa.

Jednym z charakterystycznych objawów postrzegania skóry jako starzejącej się jest nadmiar skóry w bruździe nosowo-wargowej. U mężczyzn ten obszar jest znacznie bardziej widoczny i zauważalny. To on decyduje na to w jaki sposób odbierana jest twarz oraz ma znaczący wpływ na samopoczucie i postrzeganie siebie.

Usuwanie zmian laserem frakcyjnym

Usuwanie zmarszczek

Wszystkie te zabiegi można wykonać w Gdańskiej Klinice Urody u doświadczowych, wysokowykwalifikowanych lekarzy i kosmetologów.

recepcja@gdanskaklinikaurody.pl

tel. 519 779 858.