PEELING CHEMICZNY NA WIOSNĘ

PEELING  CHEMICZNY   

VI PEEL  jest unikatowym peelingiem nowej generacji. Nazywany cudownym peelingiem, powstał w 2006 roku w Kalifornii i szybko zyskał uznanie, także wśród gwiazd. Stał się najbardziej poszukiwanym peelingiem w Hollywood. Dziś jego działanie promują m.in. Demi Moore czy Sharon Stone.

VI PEEL zawiera synergiczne połączenie silnych składników takich jak: TCA, fenol, kwas salicylowy, kwas tretinoinowy oraz witamina C, co daje bardzo mocny efekt działania przy dobrej tolerancji pacjenta. Taka kompozycja umożliwia spektakularne wyniki w krótkim czasie bez bólu oraz wstępnego przygotowania skóry.

KIEDY STOSOWAĆ

Peeling VI PEEL  polecany jest w wielu wskazaniach medycznych i estetycznych. Stosuje się go do poprawy wyglądu i jakości skóry, do eliminacji przebarwień, piegów i nadmiernej pigmentacji, a także w przypadku skóry ze zmarszczkami. Pomaga w terapii skóry trądzikowej oraz stymuluje skórę do produkcji kolagenu. Peeling VI peel to najlepszy sposób by zapobiegać starzeniu się skóry.

Może być stosowany również na całą twarz oraz delikatne okolice oczu, dekolt, piersi, ręce, ramiona i plecy.

EFEKTY

poprawa wyglądu, tekstury skóry, ujednolicenie kolorytu.

zmniejszenie lub wyeliminowanie plam starczych, piegów, przebarwień, w tym melasmy

zmiękczenie linii i redukcja zmarszczek

usunięcie symptomów trądziku skóry, redukcja lub eliminacja blizn potrądzikowych

stymulacja produkcji kolagenu, dla uzyskania bardziej młodzieńczego wyglądu

Na wyniki nie trzeba czekać kilku tygodni lub miesięcy. Przewidywalny czas złuszczania to 2-3 dni. Mimo średnio – głębokiego działania cała procedura zamyka się w 5-7 dni. Po tym okresie widoczny jest już wyraźny efekt terapii, skóra staje się bardziej promienna i jędrna, odzyskując młodzieńczy wygląd. Już po pierwszym zabiegu Vi Peel widać znaczącą poprawę jakości skóry. Polecamy min 2 a maksymalnie 4 peelingi w skali roku.

W TEJ KATEGORII PROPONUJEMY ZABIEGI:

VI PEEL – REGULAR

Peeling o działaniu anty-aging. Doskonały do skór wrażliwych, z płytkimi zmarszczkami oraz przy łagodnym trądziku.

VI PEEL – PRECISION

Peeling o wzmocnionym działaniu przeciwstarzeniowym. Dedykowany skórom ze zmarszczkami, przebarwieniami oraz jako intensywna terapia anty-aging.

VI PEEL – PRECISION PLUS

Absolutny HIT w leczeniu przebarwień. Przeznaczony dla skór ze szczególnie opornymi przebarwieniami, melasmą, nierównym zabarwieniem oraz jako bardzo intensywna terapia odmładzająca.

VI PEEL – ACNE

Peeling specjalnie przeznaczony w terapii skóry trądzikowej, niweluje grudki, krostki, łagodzi podrażnienia. Zapewnia leczenie trądziku w każdym wieku.