O nas

Gdańska Klinika Urody zaprasza do wirtualnego spaceru po naszej klinice:

Gdańska Klinika Urody w Gdańsku

Naszą filozofią jest zatrzymanie piękna i poprawianie urody poprzez systematyczne, jak najmniej inwazyjne zabiegi.

W najbardziej prestiżowej części Gdańska nad brzegiem Motławy, na obszarze Starego Miasta, w kompleksie nowoczesnej dzielnicy BRABANK zlokalizowana jest Gdańska Klinika Urody. „Czas przemija, uroda nie musi”. Medycyna estetyczna i kosmetologia profesjonalna doskonale wpisuje się w ten program.

Opinie

A. G.A. G.
06:48 14 Oct 21
Pani Aleksandra bardzo uprzejma, rzeczowa.Udzieliła satysfakcjonującej i wyczerpującej odpowiedzi na każde moje pytanie.Polecam!
Ewa JóźwiakEwa Jóźwiak
19:33 19 Sep 21
Gorąco polecam, świetna i miła obsługa, sprzęt z górnej półki
Ewa KudłaEwa Kudła
08:02 18 Sep 21
Zabieg wykonany przez dr Katarzynę Lammek przebiegł sprawnie i bezboleśnie. Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do pacjenta. Polecam!
Katarzyna TrzcińskaKatarzyna Trzcińska
14:21 13 Sep 21
Bardzo przyjemnie przeprowadzony zabieg PRX-T33 polaczony z dermapen'em :)Polecam 🙂
Marzena PorośMarzena Poroś
08:18 13 Jul 21
Polecam Retix.C.Eye pięknie rozjaśnia i wygładza
js_loader

Zabiegi medyczne i estetyczne

Bardzo istotnym dla Gdańskiej Kliniki Urody jest propagowanie zabiegów anti-aging, zapobiegających procesom starzenia. W sposób skuteczny usuwamy też oznaki starzenia i niedoskonałości na naszej twarzy i ciele, wspomagając się nowoczesnymi technologiami. Najnowsze technologie nr 1 na świecie, posiadające międzynarodowe certyfikaty medyczne zapewniają skuteczne zabiegi. Profesjonalny Zespół lekarzy, licencjonowanych kosmetologów i fizjoterapeutów zapewnia naturalność i bezpieczeństwo.

Zabiegi dla turystów

Dodatkowym atutem jest szeroki zakres usług medycyny estetycznej i kosmetologii profesjonalnej dla turystów z Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Litwy, Łotwy, Estonii, Rosji, Stanów Zjednoczonych i innych krajów świata. Likwidacja zmarszczek, likwidacja przebarwień, usuwanie naczynek, modelowanie ust, wolumetria twarzy, wypełnianie zmarszczek, wyszczuplanie, relaksacja, fizjoterapia, masaże to tylko niektóre preferowane przez nas usługi. Możemy zapewnić także wypoczynek w naszym luksusowym apartamencie, usytuowanym obok naszej kliniki z opcją codziennych zabiegów, ćwiczeń z trenerem osobistym w pobliskiej siłowni przy ewentualnym wsparciu dietetyka. Zajmujemy się każdym Pacjentem z wielką troską, uwzględniając wszelkie indywidualne potrzeby