NOWOŚĆ W GDAŃSKIEJ KLINICE URODY! 🥰 BEAUTIFEYE ODMŁODZENIE I ROZŚWIETLENIE OKA

NOWOŚĆ W GDAŃSKIEJ KLINICE URODY! 🥰    BEAUTIFEYE ODMŁODZENIE I ROZŚWIETLENIE OKA
Rewolucyjny zabieg odmładzający okolicę oczu na wszystkich jej poziomach. Skutecznie niwelujący oznaki starzenia o różnej etiologii. Podczas jednego zabiegu możemy:
– przywrócić utratę blasku
– wygładzić zmarszczki,
– zniwelować widoczność plam pigmentacyjnych
– zmniejszyć cienie i worki pod oczami
NCTF®135HA aplikowany jest za pomocą unikalnego urządzenia NanoSoftTM, które zawiera 3 mikroigiełki o długości 0,6 mm. NanoSoftTM umożliwia kontrolowaną głębokość podania NCTF®, gwarantuje bezpieczeństwo nawet w obrębie powieki górnej i dolnej, gdzie skóra jest wyjątkowa cienka. To również komfort zarówno dla lekarza jak i dla pacjenta, bo zabieg jest praktycznie bezbolesny i nie pozostawia siniaków.
NCTF®135HA to połączenie ponad 50 aktywnych składników – kwasu hialuronowego, witamin, aminokwasów, koenzymów, minerałów, kwasów nukleinowych oraz antyoksydantów – a jego skuteczność została potwierdzona w badaniach klinicznych.
Przebieg zabiegu
  1. Nałożenie rozświetlającego peelingu FILLMED BRIGHT PEEL: wyrównanie struktury skóry, rozjaśnienie cieni i przebarwień, ułatwienie penetracji i lepsze działanie składników etapu 2.
  2. Mezoterapia preparatem NCTF HA (koktajl kwasu hialuronowego i 59 składników, takich jak witaminy, aminokwasy przeciwutleniacze), przy użyciu igły NANOSOFT, która jest potrójną malutką igłą, pozwalającą precyzyjnie podać preparat, miejsce przy miejscu, minimalizując ryzyko powstania siniaków. Użycie igły NANOSOFT pozwala na nie wykonywanie znieczulenia.
  3. Nałożenie kojącego preparatu pozabiegowego.
  4. Maska EYE-RECOVER w formie płatków o działaniu odmładzających, którą otrzymujesz do domu, na użycie wieczorem.

 

EFEKTY ZABIEGU
-przywrócenie utraconego blasku
-zniwelowanie zmarszczek pod oczami
-zniwelowanie cieni pod oczami
-zniwelowanie plam pigmentacyjnych
Zapraszamy!
tel. 519 779 858