Nowoczesny mężczyzna dba o swoją twarz

Gdańska Klinika Urody – vis a vis Muzeum II Wojny Światowej
ul. Stara Stocznia 2/2
80-862 Gdańsk, Polska
Rezerwacje tel.: + 48 58 716 13 11,519 779 858

NOWOCZESNY MĘŻCZYZNA DBA O SWOJĄ TWARZ

W ostatnich czasach mężczyźni inaczej podchodzą do problemów zdrowia i pielęgnacji skóry niż kiedyś, coraz więcej z nich zdaje sobie sprawę, że zadbana i zdrowo wyglądająca skóra jest niezbędnym elementem wizerunku nowoczesnego mężczyzny. Obecnie wśród nich coraz modniejsza staje się pielęgnacja twarzy.

Drodzy panowie
Zabiegi odmładzające dla mężczyzn podzieliliśmy w prosty sposób – tak, aby maksymalnie oszczędzić Wasz cenny czas i ułatwić wybór.

GENEO – PRZEŁOMOWA PIELĘGNACJA SKÓRY

3 W 1: Złuszczanie – Wchłanianie – Dotlenianie
To błyskawiczny zabieg pielęgnacyjny zainspirowany naturą. Wykorzystuje biologiczne, naturalne mechanizmy organizmu, dając efekt odmładzania, dotlenienia i rozjaśnienia skóry, redukcji drobnych zmarszczek, zmniejszenia porów, poprawy gęstości i odżywienia skóry. Zdrowszy i bardziej promienny wygląd skóry do najważniejsza zaleta zabiegu GENEO.

FOTOODMŁADZANIE – ODMŁADZANIE, LECZENIE PRZEBARWIEŃ.
Piegi, plamy wątrobowe, przebarwienia po trądziku, czy te, które powstają w wyniku nadmiernego eksponowania skóry na słońcu, to przykładowe zaburzenia barwnikowe. Są efektem nadmiernej produkcji melaniny lub wynikają z jej nierównomiernego rozłożenia. Fotoodmładzanie to skuteczna metoda na usuwanie przebarwień. A dodatkowym efektem tego zabiegu jest odmłodzenie skóry. To jeden z zabiegów jakie proponuje nasza klinka urody z Gdańska dla pacjentów z Trójmiasta. Redukcja przebarwień odbywa się z użyciem nowoczesnej platformy Harmony Baby Rejuve.

PĘKNIĘTE NACZYNKA TO NIE PROBLEM.
Irytujące zaczerwienienia w okolicy nosa lub na policzkach? Powiedz im: STOP!
Efekty widoczne już po pierwszej kuracji.
Likwidacja naczynek możliwa jest dzięki wykorzystaniu profesjonalnego lasera Hamony Alma Rejuve. Tę metodę polecamy i realizujemy z powodzeniem w naszej Klinice. Zaletą tych zabiegów jest to, że nie są inwazyjne, a efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

LECZENIE WYPADANIA WŁOSÓW I STYMULACJA WZROSTU WŁOSÓW
Nasze rozwiązanie – mezoterapia skóry głowy:
• Faza uderzeniowa: 1 zabieg na tydzień przez okres 2 miesięcy.
• Faza pielęgnacyjna: 1 zabieg na miesiąc przez okres 3-6 miesięcy.
Poprzez podawanie w owłosioną skórę głowy preparatów mineralnych, witamin i leków przeciwzapalnych, można w znacznym stopniu poprawić odżywienie włosów, zatrzymać ich wypadanie, a nawet spowodować odrost utraconych włosów.

REDUKCJA BLIZN I ROZSTĘPÓW
Laser frakcyjny nieablacyjny:
Jednym z charakterystycznych objawów postrzegania skóry jako starzejącej się jest nadmiar skóry w bruździe nosowo-wargowej. Szczególnie u mężczyzn ten obszar jest znacznie bardziej widoczny i zauważalny. To on decyduje o tym, w jaki sposób odbierana jest twarz oraz ma znaczący wpływ na samopoczucie i postrzeganie siebie. Dzięki naszym zabiegom odmładzającym dla mężczyzn skóra w tym miejscu może odzyskać swój dawny wygląd.
ZAPRASZAMY!