NEUROMODULATOR W PŁYNIE!

przed i po zabiegu

NOWA  ERA  NEUROMODULACJI W GDAŃSKIEJ KLINICE URODY

NEUROMODULATOR  ABO LIQUID  W GDAŃSKIEJ KLINICE URODY

Jest to toksyna botulinowa w postaci gotowego do użycia roztworu. Pierwsza płynna toksyna botulinowa typu A to neuromodulator zaprojektowany dla maksymalnej precyzji i rezultatów. Badania kliniczne potwierdziły bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa stosowania. Ta toksyna botulinowa pozwala w sposób szybki, skuteczny i bezpieczny wygładzać zmarszczki mimiczne. Zmarszczki pomiędzy brwiami , poprzeczne czoła czy kurze łapki to wynik postępującego starzenia się skóry. Wygładzenie tych zmarszczek powoduje natychmiastowe odmłodzenie wyglądu a także bardzo wpływa na samopoczucie pacjenta. W Gdańskiej Klinice Urody jako jedni z pierwszych stosujemy ten neuromodulator.

Pierwsze efekty zabiegu widoczne są już po 2-3 dniach (u ponad 50% pacjentów), chociaż 23% pacjentów widzi efekty już po 24 godzinach od wykonania zabiegu. Docelowe efekty zabiegu ABO liquid widoczne są po 30 dniach od momentu aplikacji preparatu i utrzymują się do 6 miesięcy, aż mięśnie nie wrócą do pierwotnej siły skurczu. Po zabiegu skóra wygładza się stopniowo, zapewniając młody wygląd. Dlatego na pełne efekty należy poczekać 30 dni.

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

-choroby nowotworowe
-ciąża, karmienie piersią
-zaburzenia krzepnięcia krwi
-w miejscu iniekcji: opryszczka i inne infekcje wirusowe, grzybicze i bakteryjne infekcje skóry, stany zapalne skóry
-nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą
-zespół Lamberta-Eatona
-stwardnienie boczne zanikowe

WSKAZANIA DO ZABIEGU

Neuromodulator jest wskazany do osiągnięcia przejściowej poprawy wyglądu umiarkowanych lub silnych zmarszczek gładzizny czoła (zmarszczki pionowe między brwiami) widocznych podczas maksymalnego zmarszczenia brwi u pacjentów dorosłych w wieku poniżej 65 lat, w przypadku, gdy ich nasilenie wywiera istotny wpływ na psychikę pacjenta.

ZAPRASZAMY  NA  NEUROMODULATOR DO  GDAŃSKIEJ KLINICE URODY! 

https://booksy.com/pl-pl/15849_gdanska-klinika-urody_medycyna-estetyczna_20383_gdansk#ba_s=sr_1

tel. 519 779 858