Łączenie ma znaczenie – medycyna estetyczna i kosmetologia

zabieg na twarz

Jaka jest najlepsza metoda na piękną i zdrowo wyglądającą skórę?

Dzięki współpracy lekarza medycyny estetycznej i kosmetologa możemy uzyskać szybkie i świetne efekty zabiegowe. Możemy pozwolić sobie na pielęgnacje skóry na wielu jej płaszczyznach. Medycyna estetyczna i kosmetologia to dwie dziedziny, które się wzajemnie uzupełniają. Dlatego też, ciężko byłoby zrezygnować z jednej z nich.

Współczesna medycyna estetyczna pozwala nam opóźnienie starzenia się skóry od wewnątrz jak i na subtelną poprawę urody np. wyrównanie asymetrii, wypełnienie zmarszczek mimicznych bez sztucznego efektu. Dzięki zabiegom stymulującym możemy również przywrócić dawną jędrność skóry jak i zapobiec jej utracie. Niestety bez regularności oraz bez odpowiedniej pielęgnacji nie wystarczy wykonanie jednego zabiegu. Kluczem do pięknej i zdrowo wyglądającej skóry nie są regularne zabiegi inwazyjne, a systematyczna pielęgnacja skóry.

Dzięki codziennej pielęgnacji domowej, jak i wykonywanym zabiegom kosmetologicznym możemy znacznie opóźnić proces starzenia się skóry.  Zabiegi kosmetologiczne pozwalają nam opóźnić procesy starzenia się skóry od zewnątrz w mało inwazyjny sposób. Dobrze przygotowana i zadbana skóra o wiele lepiej reaguje na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Po zabiegach medycyny estetycznej jak i laseroterapii świetnym rozwiązaniem może okazać się  kuracja stymulująca procesy regeneracji skóry bądź kuracja  przedłużająca i wzmacniająca efekty pozabiegowe.

Współpraca lekarza medycyny estetycznej i kosmetologa jest konieczna dla uzyskania jak najlepszych efektów. W Gdańskiej Klinice Urody stawiamy na współpracę kosmetologa z lekarzem, dzięki temu mamy pewność, że nasi pacjenci są objęci odpowiednią i kompleksową opieką.

 

Gdańska Klinika Urody

ul.Stara Stocznia 2/2

tel. 519 779 858

e-mail: recepcja@gdanskaklinikaurody.pl