KONIEC Z ROZSTĘPAMI I BLIZNAMI

KONIEC Z ROZSTĘPAMI I BLIZNAMI

Usuwanie blizn i rozstępów


https://gdanskaklinikaurody.pl/kup-online/
MOŻNA ZAKUPIĆ ONLINE.
Zdrowiu nie szkodzą, ale szpecą ciało i wywołują dyskomfort. Na szczęście są sposoby, aby się od nich uwolnić raz na zawsze, aby przywrócić kobietom i mężczyznom komfort życia i swobodę pokazywania swojego ciała bez wstydu.
Problem rozstępów dotyczy zarówno kobiet, jak i mężczyzn. U kobiet: pośladki, uda, brzuch po ciąży oraz piersi. U mężczyzn rozstępy często sytuują się w dolnej części pleców i schodzą aż do pośladków. Bywają też na tzw. piwnym brzuchu. Krótko mówiąc wszędzie tam, gdzie dochodzi do szybkiego powiększania rozmiaru ciała. Dlatego pierwsze rozstępy mogą pojawić się już w okresie dojrzewania, będącym czasem szybkiego wzrostu. Ważny też jest czynnik genetyczny, warunkujący wytrzymałość skóry. Kiedy rozstępy się już pojawią to nie warto usuwać je domowymi sposobami, wydając pieniądze na kremy, maści, czy zabiegi kosmetyczne.
Są zupełnie nieskuteczne, mogą jedynie wybielić rozstępy. Nie zlikwidują ich bo skóra nie jest w stanie zregenerować się po rozerwaniu. Bo rozstępy są niczym innym jak pęknięciami skóry. Aby je zredukować trzeba ponownie uszkodzić skórę właściwą, zmusić ją do samonaprawy. Inaczej mówiąc musimy doprowadzić do odtworzenia i ponownego sklejenia się rozerwanej siatki kolagenowej. Najłatwiej jest usunąć rozstępy swieże, te najgorzej wyglądające. Wtedy jeszcze w skórze działają naturalne mechanizmy regeneracyjne. Najlepiej zgłosić się do Gdańskiej Kliniki Urody tuż po zauważeniu rozstępów, do dwóch, trzech tygodni po uszkodzeniu skóry. Wtedy zabieg przynosi rewelacyjne efekty.
W Gdańskiej Klinice Urody z powodzeniem, skutecznie leczymy rozstępy amerykańskim laserem frakcyjnym, mezoterapią mikroigłową oraz mezoterapią igłową. Leczenie blizn i rozstępów wspomaga lipomasagge LPG. Jutro przybliżymy usuwanie rozstępów i blizn laserem frakcyjnym nieablacyjnym.
Gdańska Klinika Urody z powodzeniem radzi sobie z tymi problemami, za sprawą lasera nieablacyjnego. To laser frakcyjny nieablacyjny, amerykańskiej firmy, światowego lidera najbardziej innowacyjnej technologii laserowych dla medycyny estetycznej. Przeznaczony jest do usuwania i redukcji powierzchownych niedoskonałości skóry, blizn, rozstępów oraz zmarszczek i kurzych łapek. Efekty w usuwaniu blizn i rozstępów doceniają najwięksi specjaliści z zakresu medycyny estetycznej. Rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Jego zastosowanie jest jednak dużo bardziej uniwersalne i kompleksowe. Laser działa także na: kurze łapki, brak jędrności skóry, bruzdy, zmarszczki. Bardzo istotnym jest fakt, że zabiegi te nie wymagają okresu rekonwalescencji. Działanie lasera powoduje głęboką regenerację skóry. Laser emituje mikrowiązki światła, które wnikają w głąb skóry i pobudzają do głębokiej regeneracji. W kontrolowany sposób uszkadza wybrane obszary naskórka oraz skóry właściwej. Naturalny proces gojenia się skóry prowokuje proces, w którym uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez nową, zdrową tkankę. Efektem tego jest zdrowsza i młodziej wyglądająca skóra pozbawiona blizn, rozstępów, głębokich bruzd i zmarszczek.
Gdańska Klinika Urody leczy z powodzeniem blizny i rozstępy, jak też kurze łapki, bruzdy i zmarszczki. Zabiegi już do 300 zł, a małe blizny nawet od 100 zł. Sugerowana ilość zabiegów od 3 do 6 co 2-6 tygodni. Po zabiegu skóra jest zaczerwieniona oraz obrzęknięta i efekt ten utrzymuje się zazwyczaj do kolejnego dnia, a czasami 2-3 dni.
Moi Drodzy po zaprezentowaniu wczoraj lasera frakcyjnego dedykowanego między innymi do usuwania blizn i rozstępów przyszła pora na mezoterapię mikroigłową, działający bardziej powierzchownie, na innej głębokości niż laser.
Mikronakłuwanie leczy rozstępy, blizny, blizny potrądzikowe, wypadanie włosów, przebarwienia, a także regeneruje skórę, działa na zmarszczki i wiotkość skóry.
Jest nowoczesnym urządzeniem medycznym, które pozwala na wykonanie zabiegów leczniczych na skórze twarzy i ciała takich jak usuwanie blizn i rozstępów. Ale także zabiegów antiaging, regeneracyjnych, rozjaśniających na skórze twarzy, ciała i głowy. Pobudza w naturalny sposób skórę do regeneracji dzięki technologii pulsujących igieł.
Urządzenie składa się z wymiennych kartidży. W każdym z niech jest 12 molibdenowych igieł, które nie zawierają chromu i niklu, dzięki czemu zabiegi można przeprowadzać także u osób uczulonych na metale. Zabieg jest bardzo bezpieczny bo głębokość iniekcji można regulować. Podczas zabiegu można sięgać od 0,5 mm do 2,5 mm. Podczas zabiegu igły pulsują, co stymuluje fibroblasty, indukując kolagen i redukując rozstępy i blizny. Przez 2-3 dni po zabiegu skóra będzie czerwona, piekąca i podrażniona. Aktywna opryszczka lub aktywny trądzik są przeciwwskazaniem do tego zabiegu, a także choroby nowotworowe skóry, ciąża i karmienie piersią.