JESIENNE PROMOCJE -10%

JESIEŃ- IDEALNY CZAS NA LASEROTERAPIĘ! 

 

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną jesienną ofertę. Wybrane zabiegi laseroterapii są objęte 10% promocją!

Laser frakcyjnyresurfacing, blizny potrądzikowe, rozstępy

Światło lasera frakcyjnego ablacyjnego wnika w skórę i jest absorbowane przez zawartą w niej wodę. W wyniku reakcji fototermicznej dochodzi do błyskawicznego podgrzania wody w tkance i jej odparowania, co tworzy mikroskopijne kolumny w skórze. W ten sposób w skórze zostaje uruchomiona kaskada regeneracji – zawarty w niej kolagen ulega obkurczeniu, zaczyna się proces uzupełniania powstałych ubytków, czyli tworzenie nowych włókien kolagenowych.

 

Radiofrekwencja mikroigłowa termolifting, przebarwienia, wiotkość
Radiofrekwencja mikroigłowa to jednoczesne działanie znanych wcześniej zabiegów – radiofrekwencji (RF) i mezoterapii mikroigłowej (mikronakłuwania). Przy minimalnych kontrolowanych uszkodzeniach wierzchnich warstw skóry tworzy mikrouszkodzenia termiczne głęboko w skórze. Powstałe podrażnienia stymulują w konsekwencji tkanki do intensywnej produkcji nowego kolagenu i elastyny, przez co skóra uzyskuje jędrność i blask.

 

Alma Harmony NIRwiotkość skóry na twarzy oraz ciele
Zastosowana technologia polega na działaniu światła podczerwonego o długości fali do 1300 nm, które równomiernie wprowadza wysoką temperaturę do głębokich warstw skóry właściwej i tkanki tłuszczowej, w wyniku czego następuje skrócenie włókien kolagenowych i stymulacja produkcji nowych oraz elastyny. Skóra poddana zabiegowi zagęszcza się, poprawia się jej elastyczność, staje się rozświetlona, napięta i odmłodzona.

 

Laser frakcyjny nieablacyjnyzmiany pigmentacyjne, zmarszczki, blizny, rozstępy
Laser nieablacyjny, którego wiązki światła wnikają w głąb skóry i pobudzają ją do regeneracji. Stare, uszkodzone i zrogowaciałe komórki zostają zastąpione nowymi, dzięki czemu dochodzi do przebudowy struktur skóry. Produkowane są nowe włókna kolagenu, elastyny, a także kwas hialuronowy.

 

Zapraszamy serdecznie do skorzystania oferty Gdańskiej Kliniki Urody.
Do zobaczenia!