JAK DBAĆ O SKÓRĘ W WIEKU 35-50 LAT

 

Jak dbać o skórę w wieku 35 – 50 lat?
 
Czy dostrzegasz u siebie zmarszczki, których wcale nie masz ochoty widzieć? Czujesz, że Twoja skóra straciła jędrność? Nie czekaj, aż taki stan się pogłębi! Sprawdź naszą ofertę zabiegów odmładzających. Wypełnianie zmarszczek czy usuwanie widocznych naczynek nigdy nie było prostsze – Gdańska Klinika Urody służy swą pomocą!
Pierwsze, co można zauważyć, przekraczając wiek 35 lat, to coraz wyraźniejsze i częściej pojawiające się zmarszczki. Najbardziej widoczne są zmarszczki mimiczne. Wiele pań zaczyna się wówczas zastanawiać, jaki jest najlepszy sposób na usuwanie zmarszczek. Z czasem pogłębia się utrata napięcia skóry i pojawiają się nowe bruzdy – tym razem są to zmarszczki grawitacyjne. Nasila się również rogowacenie, pojawiają się też pierwsze plamy, przebarwienia i widoczne, niedomknięte naczynia krwionośne. Dochodzi także do obsuwania i zgrubienia tkanki tłuszczowej podskórnej, które objawiają się, tworząc nieestetyczne fałdy i rzucając cień na skórę. Ponadto maleje zawartość kwasu hialuronowego w skórze.
To wspaniały czas, żeby zacząć nieinwazyjną terapię, wspomagającą działanie naturalnych procesów fizjologicznych. Aby rozpocząć odmładzanie, nie trzeba rozległej wiedzy i kupowania ton kosmetyków. Gdańska Klinika Urody odpowiada na poszczególne problemy skóry, podając gotowe rozwiązania. Już nie musisz zastanawiać się, jaki zabieg jest dla Ciebie najlepszy. Oto nasze propozycje:
• na poprawienie napięcia skóry, stymulację włókien kolagenowych i elastynowych i tym samym wypełnianie zmarszczek – TERMOLIFTING NIR,
• w celu redukcji zmarszczek mimicznych i grawitacyjnych – LASER FRAKCYJNY NIEABLACYJNY,
• na rogowacenie, plamy i odbudowę hydro-lipidową skóry – PEELINGI CHEMICZNE oraz złuszczająco-odświeżający zabieg – GENEO,
• na przebarwienia, niedomknięte naczynia i rumień – LASER DYE VL,
• na osuwającą się tkankę tłuszczową w dół twarzy i poprawę jędrności skóry – ENDERMOLIFT,
• na cienie pod oczami i poszarzałą skórę – SKIN BOOSTERY I MEZOKTAJLE.
Najlepsze rezultaty daje regularna praca ze skórą. Są to stałe wizyty w Klinice Urody oraz właściwa pielęgnacja domowa. Nie bez znaczenia jest ciągła opieka kosmetologa lub lekarza. To właśnie dzięki nim możliwe jest monitorowanie postępów i dobór odpowiedniej terapii, w zależności od problemu. Systematyczność i regularne usuwanie naczynek czy dbanie o zmniejszanie widoczności zmarszczek pozwoli zachować młodzieńczy wygląd i gładką, promienną cerę. Mamy też duże doświadczenie w łączeniu różnych technologii co istotnie zwiększa skuteczność zabiegową.
A co z sylwetką?
Twarz jest wizytówką każdej kobiety. Upływający czas ingeruje jednak w jej strukturę i wygląd. Tak samo dzieje się z sylwetką. Jeżeli w odpowiednim czasie nie zwróci się na nią odpowiedniej uwagi, z czasem trudniej będzie uzyskać wymarzone proporcje. Zatem:
• na redukcję cellulitu, wysmuklenie sylwetki, obrzęki limfatyczne – ENDERMOLOGIA LPG,
• usuwanie rozstępów i blizn – LASER FRAKCYJNY NIEABLACYJNY,
• na rozluźnienie i poprawę kondycji całego ciała – MASAŻ KLASYCZNY, MASAŻ RELAKSACYJNY LUB MEDYCZNY.
 
ZAPRASZAMY!
Gdańska Klinika Urody
ul. Stara Stocznia 2/2
80-862 Gdańsk, Polska
Rezerwacje tel.: 58 716 13 11,
+48 519 779 858