INNOWACYJNY ZABIEG W GDAŃSKIEJ KLINICE URODY

Zabieg innowacyjny stymulator tkankowy

w Gdańskiej Klinice Urody

Innowacyjny, ultranowoczesny, do przebudowy skóry, a nie jej wypełniania

Odzyskaj młodość w 5 minut. Molekuła młodości  Stabilizowane Kompleksy Hybrydowe. Efekt miliona sprężynek przywraca utracony kontur twarzy.

Efekty zabiegu:

  • Neutralizuje „chomiczki”
  • Przywraca utracony kontur
  • Przywraca utracony profil
  • Neutralizuje zwiotczenie skóry
  • Wygładza zmarszczki
  • Wysmukla rysy twarzy
  • Nadaje biorewolumetrię
  • Nadaje sprężystość
  • Napina skórę

Uzyskujemy wspaniały efekt liftingu policzków, bruzd nosowo-wargowych, linii marionetek.
Skóra odzyskuje utraconą elastyczność, napięcie i rusztowanie, a linia żuchwy nabiera lekkości.

Dzięki zabiegowi – stymulatorowi tkankowemu uzyskujemy dogłębny bioremodeling z natychmiastowym efektem sprężystości skóry. W strefie policzkowej i podpoliczkowej, przywraca utracony kontur i jędrność skóry. Doskonała dyfuzja wpływa dodatkowo na wygładzenie linii marionetek oraz okolicy ust.

Co to znaczy, że zabieg ze stymulatorem tkankowym jest bez wad?
Preparat ten to najnowszy zabieg przeciwdziałający zwiotczeniu skóry i starzeniu się twarzy. Ma niespotykane do tej pory maksymalnie skumulowane zalety wyselekcjonowanego naturalnego HA o stężeniu aż 64mg w jednej dawce, a dzięki nowej generacji sieciowaniu – stabilizacji termicznej nie ma wad chemicznie sieciowanego kwasu HA.

Czy stymulator tkankowy nie jest klasycznym wypełniaczem?
Służy do przebudowy skóry, a nie do wypełniania. Dlatego nazywanie stymulatorów tkankowych wypełniaczem lub biorewitalizatorem jest niewłaściwe. Stymulatory tkankowe to molekuła młodości, przebudowująca skórę.

Dlaczego są one wyjątkowe?
W chwili obecnej JEST WYJĄTKOWYM preparatem do BIOREMODELINGU /PRZEBUDOWY / PRZYWRÓCENIA UTRACONYCH W PROCESIE STARZENIA PARAMETRÓW SKÓRY.
Jest czymś nowym i nie można porównywać go z żadnym ze znanych do tej pory preparatów.
Aby zrozumieć zagadnienie należy rozróżnić czym jest w istocie BIOREMODELING TKANEK z neutralizacją ZWIOTCZENIA SKÓRY i PRZYWRACANIEM KONTURÓW TWARZY który zapewnia , a czym jest BIOSTYMULACJA znana do tej pory jako możliwość kondycjonowania skóry.

Tylko stymulator tkankowy jest jedynym wysoce specjalistycznym preparatem dermatologicznym stworzonym do przebudowy i przywrócenia utraconych przed laty parametrów skóry, które skutkowały jej zwiotczeniem i deformacją rysów twarzy w strefie policzkowej/podpoliczkowej/linii żuchwy „chomiczków”. Wykazuje nowy poziom integracji tkankowej i biozgodności. Nie zawiera żadnych chemicznych czynników sieciujących BDDE, ani emulgatorów i zagęstników karboksymetylocelulozy.
Stymulator tkankowy zwany również molekułą młodości gwarantuje wielopłaszczyznowe odmłodzenie skóry, neutralizuje zwiotczenie skóry z efektem „anty grawitacyjnym”.

Jak zachowuje się preparat w skórze?
Powolnie i długotrwale uwalniająca się z miejsca wstrzyknięcia molekuła młodości  działa jak miliony sprężynek, które przywracają utracony kontur twarzy.Wygładza zmarszczki, liftinguje skórę, natychmiast nadaje skórze utracony efekt sprężystości.

Na czym polega innowacyjność, Czym różni się innych preparatów wypełniających?
Po pierwsze jest to innowacyjna formuła odmładzająca, której działanie oparte jest na szybkim przywróceniu utraconych przez lata parametrów skóry. A dzięki całkowitemu wyeliminowaniu chemicznych czynników sieciujących używanych w wypełniaczach (tj. BDDE, DVS, PEG, Formaldehyd) i zastąpieniu ich opatentowanym procesem STABILIZACJI TERMICZNEJ (stabilizacja osiągnięta dzięki podgrzaniu i ochłodzeniu cząstek kompleksu hybrydowego) preparat ma przedłużone działanie i jest w pełni bezpieczny. Wyeliminowanie z preparatu składników chemicznych skutkuje tym, że pacjent nie jest narażony na uczulenia, podrażnienia skóry, nie ma obaw o ewentualne odkładanie się w organizmie substancji chemicznych i emulgujących co jest jedną z najważniejszych zalet.
Po drugie opatentowany proces STABILIZACJI TERMICZNEJ umożliwił do tej pory niemożliwe połączenie w jedną molekułę młodości wyselekcjonowanych cząstek L-HA i H-HA kwasu hialuronowego, uzyskując nową hybrydową formułę, której dodatkową zaletą jest; bezpieczeństwo, odporność na degradację i migrację.

Co oznacza że preparat wstrzykuje się specjalną techniką BAP?
BAP Technika (Beauty Aesthetic Points) to pięć specjalnie opracowanych Bio Estetycznych Punktów iniekcji na twarzy, które pozwalają na pełniejsze zatrzymanie procesu starzenia. Zostały wybrane przez badaczy IBSA w odpowiedniej odległości od struktur żylnych i dużych gałęzi nerwowych w celu zminimalizowania ryzyka powstawania krwiaków, siniaków, ucisku lub bólu podczas iniekcji.
Technika BAP zarezerwowana do iniekcji preparatu  zapewnia doskonałą dyfuzję preparatu i nadaje odpowiedni efekt rusztowania i wysmuklenia twarzy.

Dlaczego tylko dany preparat może być wstrzykiwane techniką BAP?
Technika BAP została specjalnie opracowana do preparatu. Zastosowanie tej techniki stało się możliwe dzięki wyjątkowym właściwościom strukturalnym i reologicznym.
Wstrzyknięcie innego preparatu niż techniką BAP, będzie nieskuteczne terapeutycznie.

Jaki jest protokół zabiegu / ile zabiegów i kiedy należy przeprowadzić?
W celu kompleksowego odmłodzenia skóry najczęściej wystarczają 2 zabiegi, w odstępie 30 dni.
W niektórych przypadkach przy bardzo złym stanie skóry zalecane jest wykonanie dodatkowo jednego zabiegu po dwóch miesiącach od ostatniego zabiegu.

Jakie są obserwowane efekty stosowania i czym się objawiają?

Po zastosowaniu
Daje efekt odmładzający, ale co najważniejsze wyniki badań klinicznych potwierdzają statystyczne oznaczenie zachodzących procesów naprawczych. Już w jeden miesiąc po pierwszej iniekcji  obserwujemy statystycznie istotną poprawę w zakresie wygładzenia skóry. Miesiąc po drugiej iniekcji obserwujemy statystycznie istotne zmniejszenie wyniku WSRS (efekt przeciwzmarszczkowy), oraz znaczną redukcję wszystkich parametrów Profilometru (wskaźnik skuteczności wypełniającej). Bardzo ważnym wskaźnikiem jest istotne obniżenie parametrów Torsiometru wykazujące znaczny wzrost jędrności policzków (aktywność poprawiająca gęstość skóry). Wykazuje statystycznie istotną poprawę głębokiego nawilżenia skóry.

Jak długo utrzymują się efekty zabiegu?
Widoczne efekty utrzymują się najczęściej około 1-1,5 roku
W celu dodatkowego wzmocnienia efektu istnieje możliwość wykonać 1-2 zabiegi przypominające rocznie.