GŁĘBOKO NAWILŻAJĄCY
ZABIEG HYDRA BOOSTER W GDAŃSKIEJ KLINICE URODY
Innowacyjny zabieg głęboko nawilżający i odmładzający skórę. Doskonałe uzupełnienie kwasu hialuronowego, botoksu i laseroterapii.
Co to jest Hydra Booster w Gdańskiej Klinice Urody ?
To całkowicie nowe, unikatowe i innowacyjne podejście do nawilżania, ujędrniania i odmładzania skóry. Procedura polega na połączeniu w jednym zabiegu dwóch preparatów o udowodnionym klinicznie działaniu. Pierwszy to sztandarowy produkt Filorgii do mezoterapii – NCTF 135HA, zawierający kwas hialuronowy i aż 53 składniki niezbędne skórze do prawidłowego funkcjonowania (m.in. witaminy, aminokwasy, antyoksydanty, koenzymy i minerały). Zapewnia on doskonałe nawilżenie, wygładzenie powierzchownych zmarszczek, ujednolicenie kolorytu i rozświetlenie skóry. Drugi to M-HA 18 z kwasem hialuronowym i glicerolem, który daje bardzo głębokie nawilżenie i ujędrnienie skóry oraz zapewnia ochronę przed wolnymi rodnikami. Połączenie substancji zawartych w obu produktach to unikatowy, skondensowany zastrzyk odmładzający dla skóry.
Jakie rezultaty daje zabieg w Gdańskiej Klinice Urody?
Nowatorski zabieg HYDRA BOOSTER zapewnia wielopoziomowe nawilżenie wszystkich warstw skóry i naskórka, odbudowuje strukturę skóry, poprawiając jej gęstość, wygładza powierzchowne zmarszczki spowodowane brakiem dostatecznej wilgoci w skórze. Działa też ujędrniająco, rozświetlająco i zwęża rozszerzone pory. Jest to znakomity zabieg profilaktyczny, który przedłuża młody i zdrowy wygląd skóry. Sprawdza się też, gdy skóra wymaga regeneracji i odnowy. Może być stosowany samodzielnie lub łączony z innymi terapiami estetycznymi Filorgii: wypełniaczami zmarszczek, peelingami. Wzmacnia i wydłuża efekty innych zabiegów. HYDRA BOOSTER może być stosowany na twarz, szyję, dekolt, łokcie, kolana i stopy.
Jak przebiega zabieg w Gdańskiej Klinice Urody?
Na początku wykwalifikowany i przeszkolony lekarz przeprowadza dokładny wywiad i badanie skóry. Określa jej potrzeby oraz miejsca aplikacji preparatu. Ustala też z pacjentem plan terapii. Jeśli pacjent obawia się dyskomfortu, lekarz może znieczulić skórę, nakładając krem znieczulający. Sam zabieg HYDRA BOOSTER trwa zwykle ok. 20 minut i polega na aplikacji preparatu we właściwe partie twarzy lub innych części ciała. Po zakończonym zabiegu lekarz może delikatnie przemasować skórę.
Jakie są wskazania pozabiegowe w Gdańskiej Klinice Urody?
Po aplikacji lekarz zwykle przykłada zimny okład w miejscu wstrzyknięcia, by zmniejszyć możliwość wystąpienia obrzęków i zaczerwienień. W dniu iniekcji preparatu i kilka dni po zabiegu nie należy korzystać z sauny, solarium, wystawiać skóry na działanie promieni UV. Powinno się unikać zarówno bardzo niskiej, jak i wysokiej temperatury.
Dla kogo przeznaczony jest HYDRA BOOSTER w Gdańskiej Klinice Urody?
Nowy zabieg HYDRA BOOSTER sprawdzi się najlepiej u osób o skórze suchej, wymagającej głębokiego nawilżenia, zwiotczałej i potrzebującej ujędrnienia. Może być również stosowany jako działanie prewencyjne, szczególnie przed okresem letnim, kiedy skóra jest często wystawiana na działanie promieni słonecznych. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, by go wykonać – decydująca jest kondycja, jakość i potrzeby skóry.
Przeciwwskazaniem dla iniekcji HYDRA BOOSTER jest ciąża, okres karmienia piersią, skłonność do tworzenia się blizn przerostowych, infekcje wirusowe i bakteryjne skóry, choroby autoimmunologiczne.
Jak często wykonywać zabieg w Gdańskiej Klinice Urody?
Już pojedynczy zabieg przynosi bardzo dobre rezultaty. Jednak najlepsze i najbardziej spektakularne efekty można osiągnąć wykonując 3 sesje, w odstępach miesiąca. Potem, by utrzymać efekt nawilżania, gładkości i odmłodzenia skóry, wystarczy powtarzać zabieg raz na 6 miesięcy. Dzięki temu przez bardzo długi czas można cieszyć się piękną skórą.
Czy po iniekcji HYDRA BOOSTER mogą wystąpić skutki uboczne w Gdańskiej Klinice Urody?
Badania kliniczne dowiodły, że te innowacyjne preparaty są znakomicie tolerowane przez skórę. Jednak, jak w wypadku wszystkich zabiegów polegających na przerwaniu ciągłości naskórka, mogą zdarzyć się niewielkie i krótkotrwałe działania niepożądane. Są to głównie: siniaczki i obrzęk w miejscu wstrzyknięcia. Ustępują one zwykle od 3 do 6 dni po zabiegu. Przed iniekcją lekarz wykonujący zabieg szczegółowo omawia z pacjentem kwestie bezpieczeństwa i ewentualnych działań niepożądanych.