FRESH LIFT!

Innowacyjność zabiegu #Fresh Lift pozwala nawilżyć, ujędrnić i odmłodzić skórę przy zachowaniu naturalnych rysów twarzy.

W czasie zabiegu wykorzystuje się preparat z usieciowionym kwasem hialuronowym, aminokwasami i witaminami. Zabieg polega na iniekcji dwóch preparatów w wybrany obszar ciała. Fresh Lift może być wykonywany w obszarze twarzy, szyi i dekoltu. Efekty Fresh Lift są natychmiastowe, a cała procedura bezpieczna dla pacjenta.

WSKAZANIA DO FRESH LIFT

Zabieg Fresh Lift polecany jest osobom:

  • u których zaznacza się dolina łez,
  • twarz traci objętość i przybiera zmęczony wygląd
  • którym zależy na naturalnym efekcie, bez zmiany rysów twarzy.

Dzięki zabiegowi skóra będzie intensywnie nawilżona, zregenerowana i odmłodzona. Zauważalna będzie też likwidacja drobnych zmarszczek w obszarze zabiegowym, powstrzymanie procesów starzenia się skóry oraz uzyskanie promiennego wyglądu.

Najważniejsze aspekty zabiegu

CENA/JAKOŚĆ

Fresh Lift to innowacyjny zabieg, który wykorzystuje bogactwo naturalnych i bezpiecznych dla organizmu składników. Metoda ta jest skutecznym zabiegiem anti aging. Cena kuracji biorąc pod uwagę jej skuteczność, jest bardzo atrakcyjna.

BEZPIECZEŃSTWO

Fresh Lift jest bardzo dobrze tolerowany przez organizm. Ryzyko powstawania siniaków minimalizuje użycie w trakcie zabiegu kaniuli. Preparat jest bezpieczny i nie powoduje uciążliwych i długotrwałych skutków ubocznych.

KOMFORT

Zabieg Fresh Lift jest dla pacjenta komfortowy. Przez swoją małą inwazyjność nie wymaga rekonwalescencji. Bezpośrednio po podaniu preparatu pacjent może powrócić do swojej codziennej aktywności.

Zapraszamy serdecznie do zapisów!

https://booksy.com/pl-pl/15849_gdanska-klinika-urody_medycyna-estetyczna_20383_gdansk#ba_s=sr_1

tel. 519 779 858

e-mail: recepcja@gdanskaklinikaurody.pl