Endermolift LPG czyli zabiegi Liftingujące i Anti-aging wykorzystujące naturalny potencjał skóry.

Kontur jest ważny!

        Jest wiele młodych osób które mają sporo zmarszczek. Powstają one w związku z ekspresyjną mimiką twarzy. Kiedy jednak patrzymy na takie osoby, pomimo licznych zmarszczek nadal postrzegamy je jako młode. Z kolei sporo osób w dojrzałym wieku ma skórę w dobrym stanie i prawie zmarszczek nie mają a mimo to widzimy, że już nie są młode. Czy zmarszczki są zatem jedynym wyznacznikiem postrzegania kogoś jako starego? A jeśli nie to gdzie kryje się odpowiedź.

Kontur!

      Młode osoby mają mocno zaznaczony kontur żuchwy, napiętą skórę na policzkach i niewidoczną bruzdę nosowo wargową.Co odpowiada za napięcie skóry i utrzymanie odpowiedniego owalu twarzy?Oczywiście włókna kolagenowe i elastylowe oraz komórki odpowiedzialne za ich produkcję czyli fibroblasty.Utrzymywanie tych składników skóry w dobrej kondycji skutecznie oddala od nas skutki starzenie.Kiedy jednak pierwsze  oznaki opadającego konturu się pojawią, możemy je skutecznie cofnąć a w przypadku zaawansowanych zmian znacznie poprawić.

                                    W Gdańskiej Klinice Urody                                            zabiegów Liftingujących czyli podnoszących owal twarzy proponujemy całą gamę. Jednak jeśli szukamy metody całkowicie nieinwazyjnej, wykorzystującej naturalny potencjał skóry to tu zdecydowanie na prowadzenie wysuwa się  Endermolift LPG.

Czym jest Endermolift LPG?

 

      Jest to metoda stymulacji kolagenu i fibroblastów przy użyciu zaawansowanej technologi masażu próżniowego.

     Zabieg głowicą ERGOLIFT wyposażoną w opatentowana technologie MPF (Motorized Pulsating
Flaps) zapewnia WIELOWYMIAROWĄ STYMULACJE powierzchni skóry, aby fizjologicznie obudzić jej komórki.
Stymulowane fibroblasty odzyskują młodość i działają od wewnątrz, powodując prawdziwa metamorfozę skóry.
Naturalne i szybkie rezultaty zabiegów uwzględniające integralność tkanki, potwierdzone przez jedyne w swoim rodzaju badania kliniczne.
Fibroblasty, prawdziwi architekci skóry, odpowiadają za tworzenie podstawowych budulców skóry właściwej, które nadają jej gęstość, miękkość i blask: kolagen odpowiada za jędrność i dobry stan skóry,elastyna zapewnia jej sprężystość, a kwas hialuronowy nadaje skórze objętość i zapewnia nawilżenie.

    Zabieg jest całkowicie nie inwazyjny, można go wykonywać o każdej porze roku ponieważ nie powoduje fotowrażliwości skóry. Nadaje się dla osób w każdym wieku.

  • U osób młodych będzie zapobiegał starzeniu w naturalny sposób bez chemii, bez ingerencji w tkankę.
  • U osób z pierwszymi objawami starzenia będzie w bezpieczny i łagodny sposób skutecznie cofał zmiany takie jak opadający kontur czy drobne zmarszczki.
  • U osób starszych będzie skutecznie zmniejszał widoczność opadającego podbródka, opadających policzków oraz bruzdy nosowo wargowej. Dodatkowo świetnie poradzi sobie ze zmarszczkami mimicznymi.

Zmaksymalizuj efekty zabiegów przeciwstarzeniowych stosujac własny program
pielegnacyjny LPG.

     Endermolift LPG w naszej klinice wykorzystujemy również do spotęgowania działania innych terapii liftingujących. Ponieważ Endermolift jest zabiegiem nieinwazyjnym, można go wykonać praktycznie przed każdym innym zabiegiem by skutecznie zwiększyć działanie obydwu, poprzez skuteczną synergię.

     Zabieg Endermolift   LPG łączymy w seriach zabiegowych z innymi technologiami takimi jak na przykład:

 

  • PQ Age- zabieg liftingujący na bazie kwasów.
  • Termoliftingiem NIR – zabieg liftingujący z wykorzystaniem ciepła.
  • Mezoterapia Igłowa – zabiegi zakresu medycyny estetycznej polegające na wtłaczaniu pod skórę substancji odżywczych.
  • Emerge -Laserowe usuwanie skutków starzenia.

 

      Oczywiście to tylko kilka z bardzo licznych możliwości łączenia technologii w naszej klinice, a technologie skojarzone to specjalność Gdańskiej Kliniki Urody.

      Zapraszamy Państwa  na konsultacje z naszymi Kosmetologami i Lekarzami którzy doradzą Państwu jak w najlepszy sposób wykorzystać podciśnieniowy masaż twarzy w Państwa przypadku.

     Nasi specjaliści służą też fachowym doradztwem w kwestii pielęgnacji domowej aby jeszcze bardziej spotęgować działanie  terapii u naszych Pacjentów.