CZY LIFTING POWIEK JEST MOŻLIWY BEZ SKALPELA?

zabieg na powieki

Okolice oczu to rejony szczególnie wrażliwe, na których upływ czasu oraz zmiany mimiczne widoczne są bardzo szybko. Jednocześnie to część twarzy szczególnie przykuwająca uwagę, dlatego ważna jest jej właściwa pielęgnacja i zapobieganie oznakom starzenia. Oznaki starzenia się skóry pojawiają się w różnym wieku, u różnych osób. Pewne jest jedno: każdego z nas to czeka… Co wówczas zrobić? Warto skorzystać z pomocy doświadczonych osób. Korekta powiek czy usuwanie zmarszczek są teraz szybkie i bezinwazyjne. Przekonaj się o tym, odwiedzając Gdańską Klinikę Urody. Przyjdź, pomożemy!

Jakie zabiegi mamy do zaoferowania?

  • Stymulator tkankowy na okolice oczu to zabieg odmładzający i poprawiający wygląd skóry, przeznaczony do stosowania w okolicy oczu – zarówno górnej, jak i dolnej powieki. Dzięki zawartości polinukleotydów pobudza proces regeneracji skóry, zapewniając napięcie, rozświetlenie, spłycenie doliny łez i odmłodzenie oczu.
  • Laser frakcyjny nieablacyjny stosuje energię w postaci mikrowiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. W wyniku naturalnego procesu gojenia się naruszone komórki zastępowane są przez nową, zdrową tkankę. Emerge™ posiada certyfikat FDA potwierdzający redukcję zmarszczek wokół oczu, tzw. kurzych łapek.
  • Mezoterapia mikroigłowa wykonywana urządzeniem Dermapen to popularny i skuteczny zabieg na okolicę oczu, stymulujący skórę do produkcji kolagenu i elastyny.
  • Plasma IQ jest generatorem plazmy. Tworzy się ona pomiędzy końcówką urządzenia a skórą pacjenta dzięki niewielkiemu łukowi, który w kontrolowany sposób sublimuje naskórek i obkurcza skórę w miejscu jego działania, co skutkuje uniesieniem. Zabieg przeprowadzany jest punktowo, bez oddziaływania na otaczające zdrowe tkanki. W trakcie wykonywania zabiegu urządzenie Plasma IQ nie jest podłączone do prądu. Takie rozwiązanie pozwala przeprowadzić tę procedurę u pacjentów, w przypadku których nie są wskazane zabiegi z przepływem prądu.
  • Endrmolift LPG to wspaniała alternatywa dla liftingów chemicznych czy fizycznych. W naturalny sposób w oparciu o masaż próżniowy stymuluje naturalny potencjał skóry. Mechaniczny masaż twarzy Endermolift LPG polega na synergicznym działaniu dwóch klapek w komorze zabiegowej głowicy. Jednocześnie następuje sekwencyjne zasysanie skóry, co ma na celu stymulację tkanki obwodowej. Jest to technika, która naturalnie stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego. Technologia ta umożliwia stymulację skóry twarzy, szyi, dekoltu, biustu oraz dłoni, poprzez zwiększenie ukrwienia danego obszaru.
  • Wypełnianie doliny łez kwasem hialuronowym- umożliwia skuteczny lifting okolic oczu bez użycia skalpela. Kwas hialuronowy wprowadzony za pomocą mikrokaniuli wypełnia delikatne okolice oczu, zastępując zanikającą z wiekiem warstwę tłuszczową.

 

Serdecznie zapraszamy na konsultacje w celu dobrania odpowiedniej terapii.

Gdańska Klinika Urody