Czas na leczenie przebarwień, zmian naczyniowych, trądziku różowatego, młodzieńczego..

Laser jest to urządzenie, które wykorzystuje zjawisko wymuszonej emisji, wysyła promieniowanie elektromagnetyczne z zakresu widzialnego, ultrafioletu lub podczerwieni. Promieniowanie elektromagnetyczne wysyłane przez lasery charakteryzuje się określonymi i bardzo ważnymi ze względu na zastosowania właściwościami.

Zastosowania
W Gdańskiej Klinice Urody lasery wykorzystuje się do m.in.:
– leczenia trądziku różowatego
– leczenia zmian naczyniowych
– usuwania ostudy, plam starczych, przebarwień, blizn
– usuwania zbędnego owłosienia
– fotoodmładzania
– redukcji rozstępów

W Gdańskiej Klinice Urody posiadamy dwie platformy laserowe: Alma Harmony (DYE-VL, SHR oraz NIR),

Termolifting NIR w Gdańskiej Klinice Urody to zabieg ujędrniający, który poprawia kondycje twarzy i ciała. Wykorzystuje on promieniowanie podczerwone emitowane przez specjalną szafirową głowicę. W pełni bezpiecznie dochodzi do podgrzania głębokich warstw skóry 40-44 stopnie Celsjusza. Oddziaływanie w ten sposób na włókna powoduje ich gwałtowne kurczenie się, które z kolei ściąga skórę dając efekt większej elastyczności.

Termolifting to nieinwazyjne i natychmiastowe rozwiązanie na skutki upływającego czasu:
utratę jędrności i gęstości skóry
opadające policzki
zmarszczki, bruzdy nosowo-wargowe
opadający owal twarzy
wiotką skórę ramion

ALMA HARMONY DYE-VL w Gdańskiej Klinice Urody. Nadmierna ekspozycja na działanie promieni słonecznych jest przyczyną tzw. fotostarzenia. Laser Alma Harmony doprowadza do termicznego uszkodzenia komórek, w których w niewłaściwych ilościach nagromadził się barwnik (melanina lub hemoglobina).

Zabiegi są całkowicie bezpieczne, nawet na delikatnej i cienkiej skórze, jak szyja i dekolt. Efektem zabiegów jest poprawa wyglądu zmian naczyniowych i redukcja zmian pigmentowych, zmniejszenie wielkości porów, poprawa kolorytu i struktury skóry.

Zamykanie naczynek i usuwanie przebarwień Alma DYE – VL
plam, piegów,
przebarwień posłonecznych,
przebarwień powstałych w skutek zmian hormonalnych, działania leków lub chorób,
objawów fotostarzenia,
naczynek i naczyniaków,
rumienia,
trądziku różowatego.

Efekty często widoczne są już po pierwszej sesji. Procedurę przeprowadza się w serii 4-6 zabiegów w odstępnie kilku tygodni. Przebieg terapii jest ustalany indywidulanie, zależnie od rozległości zmian.