Czas na Geneo, nasza skóra wszystko pamięta, dbaj o nią …

Czas na Geneo, nasza skóra wszystko pamięta, dbaj o nią …

Zabieg GENEO to przełomowa technologia, która wykorzystuje naturalne mechanizmy organizmu i zapewnia jednocześnie 3 efekty pielęgnacyjne: odmładzanie, odżywianie i rozjaśnianie naszej skóry. Geneo poprawia jej wygląd i kondycję. Istotne jest, że zabieg ten można wykonywać cały rok zarówno osobom młodym, jak i ich mamom. Złuszczanie jest niezbędne dla każdej skóry, aby lepiej wchłaniała składniki odżywcze. W rezultacie skóra zyskuje zdrowszy i bardziej promienny wygląd, zostaje ujędrniona i dogłębnie nawilżona. Poprawia się jej gęstość i koloryt, a zmarszczki i przebarwienia ulegają wyraźnej redukcji. Jest to ulubiony zabieg moich klientek. Chwalą sobie natychmiastowy efekt. Sam zabieg jest też przyjemny, tym bardziej, że wspomagam go dodatkowym masażem oraz maską algową. Po tym zabiegu Klientki czują się nie tylko piękniejsze, ale i zrelaksowane.


 

Czas na Geneo, nasza skóra wszystko pamięta, dbaj o nią …

Zabieg GENEO to przełomowa technologia, która wykorzystuje naturalne mechanizmy organizmu i zapewnia jednocześnie 3 efekty pielęgnacyjne: odmładzanie, odżywianie i rozjaśnianie naszej skóry.

 

Geneo poprawia jej wygląd i kondycję. Istotne jest, że zabieg ten można wykonywać cały rok zarówno osobom młodym, jak i ich mamom. Złuszczanie warstwy rogowej naskórka jest niezbędne dla każdego typu skóry, by jak najefektywniej wchłaniała składniki aktywne. W rezultacie skóra zyskuje zdrowszy i bardziej promienny wygląd, zostaje ujędrniona i dogłębnie nawilżona. Poprawia się jej gęstość i koloryt, a zmarszczki i przebarwienia ulegają wyraźnej redukcji. Zabieg należy do jednych z najbardziej lubianych przez moje klientki. Nie wymaga okresu rekonwalescencji, za to wykonywany w seriach daje rewelacyjne rezultaty. Geneo jest przyjemną i bezbolesną terapią dla każdego. Ponad to całą procedurę uzupełniam o rewitalizujący masaż dający odprężenie i wyciszenie oraz dobraną do typu skóry kojącą maskę algową.