Be My Valentine – specjalna oferta dla mężczyzn

GDAŃSKA KLINIKA URODY PRZYGOTOWAŁA SPECJALNĄ OFERTĘ DLA MĘŻCZYZN

Laseroterapia:
• nieinwazyjny Termolifting NIR,
• fotoodmładzanie,
• likwidacja zmian naczyniowych,
• likwidacja przebarwień,
• leczenie trądziku.

NIR – technologia bliskiej podczerwieni
Technologia, która służy do nieinwazyjnego termoliftingu skóry. Intensywnie rozgrzewamy obszar zabiegowy, tak aby na zewnętrznej powłoce osiągnąć temperaturę około 40-41 stopni Celsjusza. Wówczas wewnątrz tkanki otrzymujemy temperaturę około 65 stopni. Przy takiej temperaturze dochodzi do obkurczenia włókien kolagenowych i elastynowych oraz pobudzenia fibroblastów do wyprodukowania nowych włókien. Zwiększa się przepływ krwi, co wpływa na dotlenienie oraz odżywienie tkanek. Celem zabiegu jest: napięcie, ujędrnienie, podniesienie owalu, rozjaśnienie skóry, spłycenie bruzd i zmarszczek, obkurczenie rozszerzonych porów.

Proponujemy serię 4-6 zabiegów z odstępami co 2,3 tygodnie

Nieablacyny laser frakcyjny
Nieablacyny laser frakcyjny to zabieg wykonywany przy użyciu specjalnie dobranej długości lasera frakcyjnego. Jest on skierowany do tych osób, które borykają się z problemem drobnych zmarszczek. Znakomicie sprawdza się u pacjentów chcących pozbyć się charakterystycznych zmian wokół oczu, tzw. kurzych łapek. Zabieg laserem eliminuje również blizny oraz rozstępy.
Wykorzystuje energię w postaci mikrowiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. Naturalny proces gojenia się skóry prowokuje proces, w którym uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez nową, zdrową tkankę. Efektem tego jest zdrowsza i młodsza skóra.
W zależności od kondycji skóry, wystarczy jedna sesja lub zaleca się wykonanie serii 3-6 zabiegów dla uzyskania najlepszych rezultatów co 2-3 tygodnie.
Geneo

Urządzenie Geneo to przełomowa technologia, która wykorzystuje naturalne mechanizmy organizmu i zapewnia uzyskanie jednocześnie 3 efektów pielęgnacyjnych: złuszczenia zewnętrznej warstwy naskórka, wchłaniania podstawowych składników rewitalizujących oraz naturalnego dotlenienia.W rezultacie skóra zyskuje zdrowszy i bardziej promienny wygląd, zostaje ujędrniona i dogłębnie nawilżona, poprawia się jej gęstość i koloryt, a zmarszczki i przebarwienia ulegają wyraźnej redukcji.
Zalecana jest seria 4-6 zabiegów w odstępach tygodniowych.
Plasma IQ
Plasma IQ to proste i bezpieczne urządzenie wyprodukowane we Włoszech do stosowania w dermatologii, chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej. Plasma IQ jest generatorem plazmy, który idealnie sprawdza się w przypadku bezinwazyjnego liftingu powiek, likwidacji zmarszczek palacza.
Zaleca si ę 3-4 zabiegi co miesiąc.
Lipomassage LPG – endermologia
Lipomassage LPG to unikalna technika modelowania sylwetki przy pomocy stymulacji komórkowej. Opatentowane rolki LPG delikatnie ugniatają skórę i nagromadzony pod nią zapas tłuszczu. Lipomassage LPG jest skuteczna w wyszczuplaniu, zwalczaniu cellulitu oraz modelowaniu i ujędrnianiu sylwetki. Wykorzystuje zaawansowaną technologię Endermologie, by pozbyć się skutecznie opornego tłuszczu z miejsc, które nie poddają się ani diecie, ani ćwiczeniom fizycznym. Dodatkowo ujędrnia skórę, likwidując cellulit. Zabiegi wykonywane tym urządzeniem są w 100% naturalne, bezpieczne, bezinwazyjne, bezbolesne i nie wymagają okresu rekonwalescencji. Zaleca się 5-10 zabiegów.
Endermolift
Zabieg głowicą ERGOLIFT zapewnia WIELOWYMIAROWĄ STYMULACJĘ powierzchni skóry, aby fizjologicznie pobudzić jej komórki. Sprowadza się przede wszystkim do synergicznego działania dwóch klapek w komorze zabiegowej głowicy. Jednocześnie następuje sekwencyjne zasysanie skóry, co ma na celu stymulację tkanki obwodowej.
Podczas zabiegu do powierzchni skóry doprowadzane są mikroimpulsy, które docierają do głębszych warstw naskórka i pobudzają działanie fibroblastów. W wyniku tej reakcji zwiększona zostaje naturalna produkcja kolagenu i elastyny. W efekcie przynosi to poprawę napięcia, elastyczności i sprężystości skóry.
Zaleca się 5-10 zabiegów.
Polecamy też zabiegi pielęgnacyjne Decleor i Thalgo oraz masaże całego ciała: klasyczny, relaksacyjny i leczniczy