Jedzenie jak leczenie..

 

Gdańska Klinika Urody ma przyjemność współpracować z dietetyk p. Aleksandrą Spychalską.

Pani Aleksandra jest dietetykiem z wykształcenia i z przekonania. Wiedząc, że dietetyka jest jedną z najprężniej zmieniających się dziedzin nauki nieustająco  wzbogacać swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach, warsztatach i szkoleniach oraz czytając literaturę naukową.  W swojej pracy kieruję się całościowym, holistycznym  podejściem do Pacjenta wiedząc, że zdrowie  to nie tylko kwestia żywienia, leków ale szeroko pojętego stylu życia. To podejście doskonale sprawdza się w praktyce!

Wiedza i praktyka – warto połączyć te dwie kompetencje. W tym celu zapraszamy na prowadzone przez p. dietetyk Aleksandrę warsztaty i szkolenia.

Rzetelna wiedza, trochę ciekawostek i dawka motywacji. Wyjdziecie zadowoleni z duża dawką wiedzy co i jak zmieniać by czuć się świetnie.

 

„Zdrowo i słodko”, „Żywienie w sporcie”, „Odżywianie dla zdrowia rodziny”, „Jedzenie na nadciśnienie”, „Wzmocnij serce”, „Dla wiecznie odchudzających się”. To tylko kilka przykładowych tematów szkoleń.

 

Zajrzyjcie na bloga prowadzonego przez p. Aleksandrę. Znajdziecie tam wiele przydatnych informacji w tematyce dietetyki, ciekawe przepisy kulinarne oraz program szkoleniowy pani Aleksandry :http://jedzeniejakleczenie.pl.

 

Zapraszamy na indywidualne konsultacje dietetyczne oraz ułożenie jadłospisu poprzez Panią Aleksandrę do Gdańskiej Kliniki Urody