POZNAJ  BIOSTYMULATOR TKANKOWY 

Najnowszy zabieg w Gdańskiej Klinice Urody – najlepsza biostymulacja skóry.

Polinukleotydy w wersji PREMIUM!

Nasz najnowszy zabieg tworzy idealne środowisko do stymulacji i wzrostu komórek dzięki sprawdzonym i cenionym właściwościom biochemicznym PDRN (PDRN to polimer z nadstrukturą złożony z różnych nukleotydów umożliwiających znacznie szybszą regenerację tkanek).

Zabieg nie wymaga rekonwalescencji, przeznaczony jest do każdego rodzaju i różnych problemów skóry zarówno na twarzy, jak i na ciele, dając niemalże natychmiast widoczne rezultaty!

Efekt antyoksydacyjny – polinukleotydy działają jak wymiatacz wolnych rodników. Dzięki swojej makrocząsteczkowej budowie polinukleotydy wiążą wolne rodniki, co stanowi o ich funkcji ochronnej. Makrocząsteczki są metabolitami enzymatycznej degradacji cząsteczek polinukleotydów.

Nawilżenie – hydrofilowa i polianionowa struktura umożliwia PDRN wiązanie cząsteczek wody, co powoduje intensywne nawilżenie tkanek. Cząsteczki wody wypełniają przestrzenie śródskórne i sprawiają, że skóra staje się jędrniejsza i bardziej nawilżona.

Wzrost fibroblastów – silne nawilżenie i działanie antyoksydacyjne przyczyniają się do stworzenia optymalnego środowiska fizjologicznego dla wzrostu fibroblastów, sprzyjającego przywróceniu elastyczności tkanek.

Jakie są wskazania?

Zabieg wskazany jest do zabiegów korekcji średnich i głębokich zmarszczek w obrębie:

– szyi

– dekoltu

– bruzdy nosowo-wargowej

– grzbietowej powierzchni dłoni oraz ogólnie do modelowania rozleglejszych obszarów ciała, takich jak: brzuch, uda i pośladki, niwelowania głębokich/rozległych blizn.

 

 

 

Zapraszamy serdecznie do rezerwacji terminów!

Gdańska Klinika Urody

ul.Stara Stocznia 2/2

tel. 519 779 858

e-mail: recepcja@gdanskaklinikaurody.pl