Zespół

Zespół doświadczonych specjalistów

Anna Smoleń

WŁAŚCICIELKA GDAŃSKIEJ KLINIKI URODY

Utworzyła tę klinikę z miłości do ludzi i piękna. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego i wielu kierunków podyplomowych. Jej mocą jest pasja tworzenia, odkrywanie, poznawanie i wdrażanie najnowszych technik i technologii, gwarantujących naturalność i bezpieczeństwo.

Lek. Med. Magda Brona-Teżyk

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Lekarz medycyny estetycznej, stomatolog, wykładowca, a przede wszystkim wspaniała, ciepła i serdeczna osoba. Z uśmiechem i poczuciem humoru wita każdego Pacjenta. Stały rozwój, poszerzanie wiedzy, permanentna nauka pozwala Jej na wykonanie niemal każdego zabiegu medycyny estetycznej. Zawsze jest na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami medycyny estetycznej.

Lek. med. Aleksandra Ryszkowska

Absolwentka Wydziału Lekarskiego, Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczony lekarz medycyny estetycznej. Z wielką umiejętnością i sztuką dodaje piękna naszym twarzom. Z miłością i pasją podchodzi do każdego Pacjenta. W Jej rękach każdy zabieg jest bezpieczny i profesjonalny. Otwarta na wiedzę, nowości i najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej.

Jacek Trzciński

Fizjoterapeuta

Doświadczony fizjoterapeuta i masażysta, zwany lekarzem dusz. Leczy bowiem nie tylko ciało, ale przede wszystkim duszę. Jego holistyczne podejście pozwala na uwolnienie bólu w ciele, całkowity relaks, pokonanie stresu i podróż w nowe obszary samego siebie.

Aleksandra Spychalska

Dietetyk

Leczy dietą, z pasją wykonuje swój zawód. Autorka wielu artykułów, warsztatów, wykładowca, rozstrzygająca ważne problemy zdrowotne. Wizyta u Niej zmienia nasz żywieniowy świat. Ustala indywidualne potrzeby żywieniowe w ciąży, w przypadku przewlekłej choroby, stanu przed i pooperacyjnym, w czasie stresu, alergii, nietolerancji pokarmowej i in.

Lek. med. Andriy Petranyuk

Lek. Andriy Petranyuk z Kanady, specjalizujący się w medycynie estetycznej z niezwykłą precyzją, wyczuciem i perfekcją upiększa usta, poprawia owal twarzy, redukuje zmarszczki. Po prostu spełnia marzenia zarówno Pań, jak i Panów, rozumiejąc Panów, a na Panie patrząc z męskiego punktu widzenia. Wykorzystuje też w swojej pracy laseroterapię, plasmę IQ, RF, fale utradźwiękowe.