Zespół

Zespół doświadczonych specjalistów

Anna Smoleń

WŁAŚCICIELKA GDAŃSKIEJ KLINIKI URODY

Utworzyła tę klinikę z miłości do ludzi i piękna. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego i wielu kierunków podyplomowych. Jej mocą jest pasja tworzenia, odkrywanie, poznawanie i wdrażanie najnowszych technik i technologii, gwarantujących naturalność i bezpieczeństwo.

Lek. Med. Magda Brona-Teżyk

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Lekarz medycyny estetycznej, stomatolog, wykładowca, a przede wszystkim wspaniała, ciepła i serdeczna osoba. Z uśmiechem i poczuciem humoru wita każdego Pacjenta. Stały rozwój, poszerzanie wiedzy, permanentna nauka pozwala Jej na wykonanie niemal każdego zabiegu medycyny estetycznej. Zawsze jest na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami medycyny estetycznej.

Lek. med. Aleksandra Ryszkowska

Absolwentka Wydziału Lekarskiego, Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczony lekarz medycyny estetycznej. Z wielką umiejętnością i sztuką dodaje piękna naszym twarzom. Z miłością i pasją podchodzi do każdego Pacjenta. W Jej rękach każdy zabieg jest bezpieczny i profesjonalny. Otwarta na wiedzę, nowości i najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej.

Jacek Trzciński

Fizjoterapeuta

Doświadczony fizjoterapeuta i masażysta, zwany lekarzem dusz. Leczy bowiem nie tylko ciało, ale przede wszystkim duszę. Jego holistyczne podejście pozwala na uwolnienie bólu w ciele, całkowity relaks, pokonanie stresu i podróż w nowe obszary samego siebie.

Aleksandra Spychalska

Dietetyk

Leczy dietą, z pasją wykonuje swój zawód. Autorka wielu artykułów, warsztatów, wykładowca, rozstrzygająca ważne problemy zdrowotne. Wizyta u Niej zmienia nasz żywieniowy świat. Ustala indywidualne potrzeby żywieniowe w ciąży, w przypadku przewlekłej choroby, stanu przed i pooperacyjnym, w czasie stresu, alergii, nietolerancji pokarmowej i in.

Lek. med. Andriy Petranyuk

Lek. Andriy Petranyuk z Kanady, specjalizujący się w medycynie estetycznej z niezwykłą precyzją, wyczuciem i perfekcją upiększa usta, poprawia owal twarzy, redukuje zmarszczki. Po prostu spełnia marzenia zarówno Pań, jak i Panów, rozumiejąc Panów, a na Panie patrząc z męskiego punktu widzenia. Wykorzystuje też w swojej pracy laseroterapię, plasmę IQ, RF, fale utradźwiękowe.

Kamila Radimersky

Kosmetolog

Magister Biotechnologii kosmetologicznej, licencjonowany kosmetolog. Absolwentka Wyższej Niepublicznej Szkoły Medycznej we Wrocławiu. Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem zarówno w pracy z klientami jak i absolwentami szkół kosmetycznych jako nauczyciel. Dzięki pracy w Gdańskiej Klinice Urody skutecznie realizuje swoje podejście do rozwiązywania problemów skóry. Według Kamili najważniejsza jest dogłębna diagnostyka skóry opierająca się o badanie aparaturowe i szczegółowy wywiad, terapię gabinetową łączącą technologie oraz dobraną indywidualnie pielęgnację domową.

Milena Pankiewicz

Kosmetolog

Doświadczony kosmetolog z pasją. Specjalista w dziedzinie laseroterapii. Jak sama mówi ``najważniejsze to zrozumieć pacjenta.`` Uśmiech towarzyszy jej przez cały czas, tak, by wizyty przebiegały bezstresowo. Milena łączy różne metody zabiegowe by osiągnąć spektakularne wyniki oraz spełnić oczekiwania pacjenta. Ważna jest dla Niej również pielęgnacja domowa, by podtrzymać wypracowane efekty.