Zabiegi upiększające dla mężczyzn | Gdańska Klinika Urody

Gdańsk – poznaj nasze zabiegi odmładzające dla mężczyzn

W dzisiejszych czasach nie tylko kobiety dbają o swój wygląd zewnętrzny – przybywa również liczba panów, którym zależy na tym, aby zminimalizować oznaki starzenia się skóry. Dla nich właśnie oferujemy szeroki wachlarz zabiegów, dzięki którym będą mogli w prawidłowy, bezpieczny i nieinwazyjny sposób uzyskać znacznie lepszą cerę. Wszystkie zabiegi regenerujące, nawilżające i inne wykonują najlepsi lekarze medycyny estetycznej oraz kosmetolodzy. Zadbany wygląd wpływa nie tylko samoocenę, ale również na to, jak dany mężczyzn jest postrzegany przez otoczenie. Zabiegi upiększające dla mężczyzn cieszą się więc coraz większym zainteresowaniem. Nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej pozwalają osiągnąć naturalny wygląd małym nakładem pracy. Zaletą zabiegów dla mężczyzn jest też to, że okres rekonwalescencji skóry po ich wykonaniu jest bardzo krótki.

OCEAN TREATMENT FOR MEN

Skóra mężczyzn różni się w zasadniczy sposób od skóry kobiet. Naskórek jest znacznie grubszy, silniej związany ze skórą właściwą, bardziej odporny, co związane jest z silnym rogowaceniem i zwiększonym wydzielaniem sebum. Stąd, ze względu na gospodarkę hormonalną (testosteron), skóra mężczyzn rzadko jest sucha. Najczęściej spotykanym typem cery jest mieszana i tłusta.

Wśród zabiegów dla mężczyzn polecamy m.in. OCEAN TREATMENT FOR MEN. To energetyzująco-nawilżający zabieg dla mężczyzn dedykowany zwłaszcza panom, którzy przekroczyli 35 rok życia. Pozwala on na wyrównanie struktury naskórka poprzez peeling oraz nawilżenie głębszych warstw. Podczas codziennego golenia skóra jest drażniona mechanicznie. Dlatego właśnie zabiegi upiększające dla mężczyzn typu OCEAN TREATMENT FOR MEN pomagają uelastycznić i zregenerować skórę.

Wykorzystywane składniki:

  • niebieska alga, której wyjątkowe właściwości pochodzą z głębin jeziora Klamath,
  • zielona alga, która w składzie ma: żelazo, potas, fosfor, siarkę, witaminę C, beta- karoten, polisacharydy i aminokwasy,
  • kompleks Intiale Marine – zapewniający intensywne działanie przeciwzmarszczkowe.

Wskazania: zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry mężczyzn po 35 roku życia.

Cel: wyrównanie struktury naskórka poprzez peeling wykonywany w zabiegu, nawilżenie głębszych warstw naskórka, a także uelastycznienie i regeneracja skóry drażnionej mechanicznie podczas codziennego

Działanie: Regenerujące, Energetyzujące, Nawilżające

Czas zabiegu: 60 minut

Cena: 180zł

Zapraszamy na zabiegi odmładzające dla mężczyzn do prowadzonej przez nas Gdańskiej Kliniki Urody. Z pewnością w miarę potrzeb i zainteresowania ze strony panów będziemy poszerzać naszą ofertę o kolejne propozycje zabiegów upiększających. Gdańsk to miasto, gdzie nie brakuje mężczyzn, którym zależy na tym, aby jak najdłużej zachować estetyczny, młodzieńczy wygląd.

Rezerwacja zabiegów

Imię i nazwisko
E-mail
Nazwa zabiegu
Data

Godzina

Godzina
Nieczynne