Usuwanie rozstępów i blizn laserem frakcyjnym | Gdańska Klinika Urody

Rozstępy, blizny - bezoperacyjne zabiegi

Rozstępy i blizny to zmiany skórne, które często powodują kompleksy u wielu osób. Dziś ich likwidacja nie jest już żadnym problemem. Laser frakcyjny CO2 to rozwiązanie, które pozwala w bezkrwawy sposób pozbyć się tego problemu. Usuwanie rozstępów i blizn za pomocą tego nowoczesnego urządzenia polega na tym, że doprowadza się do mikroskopijnych uszkodzeń skóry, które dochodzą aż do skóry właściwej. Tkanki są podgrzewane, ale zabieg jest w pełni bezpieczny i nie grozi poparzeniem. Pobudza się w ten sposób skórę właściwą do regeneracji. W efekcie dochodzi do ponownego gojenia się rany, ale tym razem stara tkanka zostaje zastąpiona nową, zdrową. Proponowane przez nas usuwanie blizn i rozstępów wykonujemy w atrakcyjnych cenach. Efekty zabiegów są widoczne bardzo szybko.

Usuwanie blizn

Laser frakcyjny CO2 to proponowana przez nas metoda usuwania blizn. Można ją zastosować m.in. do atroficznych blizn potrądzikowych, śladów, jakie zostały po tatuażach jak również w przypadku modelowania blizn chirurgicznych. Są one zmorą wielu osób, dlatego nasza klinika w Gdańsku proponuje usuwanie blizn poprzez punktowe mikrouszkodzenia skóry. Dzięki procesowi zapalnemu skóra jest „zmobilizowana” do odbudowy i szybkiej odnowy tkanki. Przez użycie lasera frakcyjnego CO2 blizny - w wyniku kolejnych zabiegów (ich ilość uzależniona jest od tego, jak głębokości zmian) - spłycają się i są coraz mniej zauważalne. Oprócz samego laserowego usuwania blizn oferujemy także mikrodermabrazję czy fotoodmładzanie – zabiegi, które mogą wzmocnić efekt wygładzania skóry.

Redukcja rozstępów

Wypukłe, nieestetyczne pojawiają się na udach, brzuchu, pośladkach czy piersiach. Są skutkiem nadmiernego rozciągania się skóry, co powoduje zerwanie sieci włókien kolagenowych. Powody mogą być różne - np. ciąża, szybki przyrost masy ciała w krótkim czasie, geny. Usuwanie rozstępów, które również są formą blizny, nie jest skomplikowane i bolesne. Laser frakcyjny CO2 to jedna z metod często wykorzystywanych w medycynie estetycznej. W Gdańsku redukcja rozstępów wykonywana jest w naszej klinice każdego dnia. „Wymiana” starej skóry na nową, czyli przebudowa kolagenu, jest możliwa dzięki serii zabiegów - najczęściej ich ilość oscyluje między 3-5. Pobudzana do działania skóra stopniowo się wygładza strukturalnie i rozstępy są zdecydowanie mniej widoczne. Ostateczna ilość uzależniona jest od tego, jak duże są rozstępy.

Rezerwacja zabiegów

Imię i nazwisko
E-mail
Nazwa zabiegu
Data

Godzina

Godzina
Nieczynne