Trener Personalny | Gdańska Klinika Urody

Trener Personalny - ćwicz razem z Gdańską Kliniką UrodyTrening indywidualny przeprowadzamy na naszej siłowni przy klinice lub w domu czy siłowni wybranej przez klienta.

Nasza klinika indywidualnie podchodzi do każdego klienta. Zatem treningi u nas to także indywidualne podejście dopasowane do potrzeb i oczekiwań klientów. Trening personalny może być przeprowadzony zarówno na naszej siłowni, w domu czy tez w siłowni wybranej na życzenie klienta. Przez to, że oferta jest dopasowana do każdego, trafi zarówno do osób dłużej związanych ze sportem, jak i do tych, którzy dopiero zaczynają swoją sportową przygodę.

Trening opiera się na przygotowaniu ogólnorozwojowym oraz merytorycznym stanowiąc silną podstawę do późniejszych startów i budowania formy. Jednak tym co jest dla nas priorytetem, to aktywizacja prozdrowotnego trybu życia. Zależy nam, żeby nasi klienci byli przede wszystkim zdrowi, aby móc w pełni realizować postawione sobie cele. Treningi wykorzystują głównie własny ciężar ciała, jak i udział przyrządów takich jak piłki lekarskie, ciężary wolne i wiele, innych, niejednokrotnie uzupełnione o trening bokserski lub boks aerobik.

Opieka trenera zaczyna się już od wejścia do szatni i trwa aktywnie cały trening. Możesz mieć pewność, że ten czas zostanie maksymalnie i efektywnie wykorzystany. Osiągnięte wyniki są regularnie notowane i sprawdzane przez trenera, tak by na bieżąco obserwować swoje postępy.

Popraw swoją sylwetkę już dzisiaj na lato !!!

KROK 1: SPOTKANIE I PLANOWANIE


Odpowiednio zaplanowany program treningowy to klucz do osiągnięcia sukcesu. Pierwsze spotkanie polega na szczerej rozmowie z trenerem, omówienie naszych pragnień oraz ustalenie możliwości i czasu realizacji tego co chcemy uzyskać. Rozmowa pozwala również wykluczyć wszelkie przeciwskazania do wysiłku fizycznego, jak i te opóźniające ich efekt.

KROK 2: ROZPOCZĘCIE TRENINGÓW


Na treningu oceniona zostanie Twoja sprawność fizyczna i wydolność organizmu. Ćwiczenia zostaną szczegółowo przedstawione i pokazane, a ewentualne błędy w ich wykonywaniu będą natychmiastowo korygowane. Już przy wejściu na recepcję będzie czekał na Ciebie trener i nie opuści Cię już przez kolejne 90 minut. Poprowadzi cały trening, począwszy od rozgrzewki, część główną po stretching końcowy.

KROK 3


PRACA, PRACA, PRACA...

Cennik

  • Pierwszy trening połączony z konsultacją - 100 zł
  • 6 treningów - 500 zł
Rezerwacja zabiegów

Imię i nazwisko
E-mail
Nazwa zabiegu
Data

Godzina

Godzina
Nieczynne