Zabiegi anty-aging - odmładzanie pod kontrolą | Gdańska Klinika Urody

Zabiegi anty-aging, czyli co można zrobić na odmłodzenie

Pojęcie zabiegów anti-aging obejmuje praktycznie wszystkie sposoby, jakie tylko pozwalają na spowalnianie i odwracania procesu starzenia się. To zarówno działania dotyczące wykrywania, profilaktyki, jak i leczenia dolegliwości związanych z wiekiem. Zabiegi anty-aging to inaczej zabiegi przeciwzmarszczkowe i przeciwstarzeniowe, które mogą pomóc w zatrzymaniu upływającego czasu.

Gdańska Klinika Urody specjalizuje się w tego typu działaniach, oferując pacjentom szereg sprawdzonych i skutecznych zabiegów. Objawy starzenia się zwalcza się, stosując np. mezoterapię czy laser frakcyjny.

NIR

NIR to inaczej nieinwazyjny termolifting skóry, a stosuje się go na twarz, dekolt i dłonie. Miejsce, którego ma dotyczyć zabieg, jest intensywnie rozgrzewane, co w efekcie prowadzi do obkurczenia włókien kolagenowych i elastynowych. Pobudzone fibroblasty produkują nowe włókna. Uzyskuje się m.in. napięcie, ujędrnienie i rozjaśnienie skóry oraz spłycenie zmarszczek.

Endermolift LPG

Endermolift LPG to mechaniczny masaż twarzy, należący do bardzo skutecznych zabiegów anti-aging, zalecany przy wiotkiej skórze, zmarszczkach, obrzękach pod oczami czy przy słabym mikrokrążeniu.

Laser frakcyjny nieablacyjny

Odmładzanie twarzy możliwe jest przy zastosowaniu lasera frakcyjnego nieablacyjnego. Kondycja skóry poprawiana jest przez wiązkę światła, która pobudza organizm do wytwarzania kolagenu i elastyny. Tego typu zabiegi anti-aging nie powodują obrażeń zewnętrznych skóry i po krótkim okresie rekonwalescencji szybko można zauważyć efekt. Laser frakcyjny EMERGE nadaje się do odmładzania skóry twarzy i ciała, w zależności od potrzeb pacjenta – usuwa się m.in. „kurze łapki”, blizny, rozstępy.

Mezoterapia

Do najpopularniejszych zabiegów anty-aging należy mezoterapia, gdyż regularnie stosowana potrafi w skuteczny sposób przedłużyć młody wygląd, zniwelować oznaki starzenia się skóry wokół oczu, na szyi, twarzy. Od lat wykorzystuje się ją w medycynie estetycznej. Podczas stosowania mezoterapii igłowej w skórę aplikuje się substancje lecznicze poprzez mikronakłucia. Szybko zyskuje się spektakularne efekty, a aby je podtrzymać zalecane są regularne zabiegi.

Gdańska Klinika Urody zaprasza pacjentów z Gdańska oraz Trójmiasta na zabiegi anti-aging, które dają trwałe efekty. Są przy tym w pełni bezpieczne i nieinwazyjne. Odmładzanie jest w zasięgu Twojej ręki!
Rezerwacja zabiegów

Imię i nazwisko
E-mail
Nazwa zabiegu
Data

Godzina

Godzina
Nieczynne