Masaż relaksacyjny całościowy

Masaż ten przeznaczony jest dla każdego a zwłaszcza dla osób które prowadzą intensywny stresowy tryb życia. Jest idealnym sposobem na odpoczynek i pozbycie się negatywnych emocji. Pobudzane mięsnie, skórę i układ krążenia, jednocześnie wspaniale oddziałując na układ nerwowy. Działa odprężająco obniżając napięcia mięśniowe całego ciała. A przy tym przywracając prawidłowe krążenie krwi.


Masaż sportowy / izometryczny

Masaż izometryczny jest masażem na wzrost i przyrost masy mięśniowej. Stosowany dla wzmocnienia u sportowców, jak również w okresie rehabilitacji (np. po złamaniach) w celu przywrócenia siły i elastyczności mięśni.

Masaż izometryczny polega na bardzo intensywnym masowaniu mięśni podczas skurczu izometrycznego (czyli w napięciu).


Masaż klasyczny / leczniczy całościowy

Masaż wywiera pośredni i bezpośredni wpływ na organizm, leczy za zarazem zapobiega wielu chorobom. Pobudza ukrwienie i przewlekle bolesne napięcia mięśni jak i usuwa stres. Używając naszych olejków eterycznych, pobudza ukrwienie wpływa dodatnio na wygląd skóry, dzięki czemu staje się ona bardziej elastyczna i odświeżona.

Masaż klasyczny pomaga przy m.in.:
- bólach kręgosłupa - bólach pleców i obręczy barkowej - rwy kulszowej -obrzęków kończyn dolnych - skoliozy - zespół bólowy ścięgna Achillesa

Cena masaży
  • 60 minut 150 zł
    • 90 minut 200 zł
Rezerwacja zabiegów

Imię i nazwisko
E-mail
Nazwa zabiegu
Data

Godzina

Godzina
Nieczynne