Usuwanie rozstępów i blizn laserem frakcyjnym | Gdańska Klinika Urody

Laser frakcyjny nieablacyjny

Resurfacing

Laserowy resurfacing twarzy to sposób na odmłodzenie naszej skóry bez użycia wypełniaczy czy botoxu. To jedna z propozycji naszej gdańskiej kliniki. Całościowa poprawa jakości skóry następuje dzięki wiązce światła lasera, która wykonuje w skórze tysiące niewidocznych gołym okiem uszkodzeń, na skutek czego organizm wytwarza nowe tkanki kolagenu i elastyny. Dzięki temu cera staje się nieskazitelna na wielu poziomach. Laser frakcyjny spłyca zmarszczki i drobne linie, pogrubia, ujędrnia i uelastycznia skórę, zmniejszają się pory, niweluje blizny potrądzikowe, poprawia się tekstura NASZEJ skóry.

Zabieg nie zmienia rysów twarzy i nie ogranicza mimiki. Jest modny wśród największych gwiazd ekranu. Efekty są spektakularne !!

Laser frakcyjny nieablacyjny nie powoduje obrażeń zewnętrznych skóry, dzięki czemu nie jesteśmy wyłączeni z życia - nie ma okresu rekonwalescencji.

W Gdańskiej Klinice Urody laser frakcyjny EMERGE wykorzystujemy także na całą skórę twarzy i ciała, w zależności od potrzeb pacjenta. To urządzenie świetnie działa na wiotką skórę okolic oka, która pozbawiona gruczołów, szybko ulega wysuszeniu i staje się cieńsza. Laser frakcyjny znakomicie zagęści i wygładzi skórę wokół oka. Zniweluje również kurze łapki. Zabiegi z jego użyciem wykonujemy także na skórze szyi, dekoltu i dłoni, które najbardziej poddają się upływowi czasu.

Redukcja blizn i rozstępów

Aby pozbyć się blizny z użyciem lasera frakcyjnego, pracujemy na niej miejscowo, ale głęboko. Struktura blizny zostaje rozerwana poprzez działanie promieni lasera - blizna łagodnieje i rozpoczyna się reorganizacja tkanek. Po kilku zabiegach blizna zostaje zastąpiona nową tkanką.

Laser frakcyjny idealnie wygładza blizny potrądzikowe, jak również blizny po cesarskim cięciu, pooparzeniowe i pourazowe.

Rozstępy to kolejna niedoskonałość z którą znakomicie poradzi sobie laser frakcyjny. Po kilku zabiegach następuje spłycenie, wyrównanie struktury oraz ujednolicenie kolorytu z zdrową skórą. Rozstępy stają się niewidoczne, a skóra ujędrniona i zagęszczona.

W przypadku brzuchów pociążowych pierwszy zabieg możemy zacząć krótko po porodzie, a efekty wykorzystania lasera do usuwania blizn i rozstępów widoczne są już po jednym zabiegu.

Ze względu na odczuwalność pieczenia podczas zabiegu, dla lepszego komfortu pacjenta stosujemy miejscowe znieczulenie kremem znieczulającym.

Jak często wykonujemy zabieg?

Z reguły wykonujemy kilka ( 3-6) zabiegów laserowych co 2 do 4 tygodni. Ich ilość i częstotliwość zależy od zaawansowania zmiany na skórze.

Pierwsze efekty redukcji rozstępów, usuwania blizn itd. widoczne są już po kilku dniach od pierwszego zabiegu. Po ostatnim wykonanym zabiegu laserem frakcyjnym skóra przebudowuje się jeszcze przez 3-4 miesiące. To czas niezbędny na odbudowę kolagenu w skórze.

Gdańsk to miasto, w którym prowadzimy naszą Klinikę Urody. Tutaj możesz liczyć na profesjonalne usuwanie blizn i redukcję rozstępów, a także wiele innych skutecznych i bezpiecznych zabiegów z wykorzystaniem lasera frakcyjnego.

Wskazania:

  • objawy starzenia: wiotkość i utrata jędrności skóry, drobne zmarszczki, przebarwienia,
  • rozszerzone pory,
  • rozstępy,
  • blizny pooperacyjne,
  • blizny pourazowe i pooparzeniowe,
  • przebarwienia: posłoneczne, pozapalne, hormonalne.

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • całkowity zakaz kąpieli słonecznych między zabiegami,
  • rany i stany zapalne skóry w obszarze poddanym zabiegowi,
  • przyjmowanie retinoidów.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


GDAŃSKA KLINIKA URODY
80-862 Gdańsk,
ul. Stara Stocznia 2/2,

recepcja@gdanskaklinikaurody.pl
tel. 519 779 858
Rezerwacja zabiegów

Imię i nazwisko
E-mail
Nazwa zabiegu
Data

Godzina

Godzina
Nieczynne