Lifting – bezpieczna korekta powiek | Gdańska Klinika Urody

Laser Plasma IQ – korekta powiek i okolic oczu

„W oczach tkwi siła duszy.” Autor: Paulo Coelho, Alchemik.

Skóra wokół oczu zmienia się wraz z upływem lat.Traci swoją naturalną elastyczność i sprężystość. Kiedyś piękne, naturalnie duże oczy stają się z wiekiem coraz mniejsze, a skóra wokół nich staje się ciemniejsza, bardziej wiotka, wydaje się być jej za dużo. Sińce pod oczami, opadające powieki są dowodem nie tylko nieprzespanych nocy czy przepracowania, ale pierwszym zauważalnym dowodem starzenia skóry. Nasze spojrzenie nie wzbudza już takiego zachwytu jak kiedyś. I chociaż czasu nie zatrzymamy, dysponujemy inteligentnym rozwiązaniem, by przywrócić atrakcyjność spojrzenia, młodszy wygląd i pewność siebie.

Zmagając się z takim przypadkiem, nie od razu trzeba poddawać się chirurgicznym zabiegom. Istnieją bowiem również inne, równie skuteczne metody z wykorzystaniem sprzętu najnowszej generacji. Korekta powiek i innych zmian wokół oczu jest więc możliwa bez użycia skalpela.

Wskazania:

 • opadająca skóra powieki górnej,
 • wiotkość i nadmiar powieki dolnej,
 • zmarszczki wokół ust "zmarszczki palacza",
 • zmiany skórne: włókniaki, znamiona rubinowe, brodawki,
 • drobne zmarszczki.

Po zabiegu:

 • na skórze pozostają małe ślady przypominające czarne kropeczki,
 • możliwy obrzęk utrzymujący się do 3-7 dni,
 • zaczerwienienie skóry.
 • na obszary pozabiegowe należy nakładać krem który otrzymacie Państwo w Naszej Klinice,
 • nie używamy wody i innych zmywaczy przez pierwsze dwa dni po zabiegu
 • nie drażnimy skóry,
 • unikamy słońca.

Plasma IQ jest prostym i bezpiecznym urządzeniem do bezinwazyjnego liftingu powiek, drobnych zmarszczek i innych miejscowych zmian skórnych. Dzięki niewielkiemu łukowi elektrycznemu powstającemu pomiędzy końcówką urządzenia a skórą pacjenta generowane są mikrowiązki plazmy, które w kontrolowany sposób doprowadzają do odparowania naskórka i obkurczenia skóry. Dzięki temu uzyskujemy efekt odnowy i napięcia oraz miejscowego uniesienia skóry. Efekt widoczny jest już bezpośrednio po zabiegu. Rekonwalescencja trwało około 3 dni. Strupki, które są naturalnym efektem zabiegu, znikają w ciągu kilku dni. Skóra może być wówczas jeszcze trochę zaczerwieniona, ale po tygodniu-dwóch wraca już do swojego pierwotnego wyglądu. Efekty zabiegu z użyciem lasera utrzymują się nawet od 2 do 4 lat.

Zabieg jest komfortowy dla pacjenta. Wykonuje się go punktowo, bez naruszenia otaczających, zdrowych tkanek, czyli nie powoduje ich krwawienia. Jest również bezpieczny dla osób z rozrusznikiem serca. Laser Plasma IQ nie jest bowiem podłączony do prądu.

Dbając o komfort naszych pacjentów, zabieg z wykorzystaniem lasera wykonujemy w znieczuleniu miejscowym (kremem znieczulającym).

Okolice oczu są obszarem wymagającym specjalistycznego traktowania. Dlatego laser Plasma IQ do niechirurgicznej korekcji powiek i liftingu skóry w szybki oraz bezpieczny dla pacjenta sposób jest w stanie poprawić w znaczny sposób estetykę tego obszaru twarzy. Dla osób, które chcą odmłodzić swój wygląd bez interwencji chirurgicznej, to urządzenie jest świetną alternatywą. Poza korektą powiek i okolicą oczu laser może być zastosowany także do leczenia wiotkiej skóry na brzuchu np. po ciąży. Wykorzystuje się go także do usuwania blizn, rozstępów, brodawek i innych zmian skóry.

Rezerwacja zabiegów

Imię i nazwisko
E-mail
Nazwa zabiegu
Data

Godzina

Godzina
Nieczynne